43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń224
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +46
43 ppt ?

Popatrzcie pany na Anny (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Popatrzcie pany na Anny

Napisał(a): ireneo -

Czy te 30 lat, to nie światowego lotnictwa kwiat?
Dowodzi boeingiem. Taka drobna urocza dziewczyna a jakże posłuszna jest jej gigant maszyna.,
Są jednak uzdolnione, urocze panie Miło popatrzeć a co dopiero przelecieć....się.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Popatrzcie pany na Anny

kimikimi Taka to masz szanse u młodego i przystojnego policjanta..
spoko, policjantów to ci nie ruszy. Taka to może mieć co zechce. Policjanta na pewno nie. Taka kobieta po byle co nie schyli się.

kimikimi
ireneo
kimikimi Taka to masz szanse u młodego i przystojnego policjanta..
spoko, policjantów to ci nie ruszy. Taka to może mieć co zechce. Policjanta na pewno nie. Taka kobieta po byle co nie schyli się.
policjant to byle co?
jeśli kogo nic więcej nie jest w stanie zainteresować poza pałką, no to nie byle co. Na upartego, to półtora pałki, tak jakoś.

sarna Takie kobiety wzbudzają podziw zarówno mężczyzn, jak i kobiet.;-)
U mnie, niestety, może wzbudzać już tylko podziw. Mężczyźni mnie nie interesują ale sądzę, że kobieta z wdziękiem i taką sprawnością intelektualną bardziej zasługuje na miano Mis niż mężczyzna bo wyrzeźbiony. Podejrzewam, że ta rzeźbę też ma. No cóż, kobiety biją mężczyzn w coraz większej liczbie zawodów wymagających intelektu, nie tracąc przy tym uroku.

~rasista Ale ona jakaś taka egzotyczna!!! Nasza Ogórek ładniejsza:))
Szkoda, że wyczytałeś tylko to co chciałeś. Kobiety nie tylko ceni się za urodę. To zwykle dar z którym się rodzą. Mądrość , zharmonizowana z urodą, to dopiero dar dla mężczyzny. Prawdziwego, oczywista oczywistość.

Napisał(a): kimikimi -

kimikimi
ireneo
sarna Takie kobiety wzbudzają podziw zarówno mężczyzn, jak i kobiet.;-)
U kobiet? chyba tak z wyłączeniem tych, które rozglądają się wyłącznie za "pałeczką"
tak jak ja:)

A co mi tam

A jakby mnie zaszedł z nienacka:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Popatrzcie pany na Anny