108
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń770
  • Odpowiedzi72
  • Ocen na +112
108 ppt ?

Poprosimy Administrację o prezentację ... (73)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Poprosimy Administrację o prezentację ...

Napisał(a): Lilith1 -

gość Co by dało unieruchomienie? Na jak długo by to starczyło? Bezsens...
Najlepszy i najprostszy sposób, to nauczyć ludzi pozbawiania ich zysków.
Coraz mniejsze zyski sprawią, że zaczną odchodzić pracownicy, zwłaszcza redaktorzy i pomału kula śnieżna zacznie się toczyć.
Nie da się tego zrobić szybko. Tyle że ja będę miał coraz więcej czasu, bo o czas na to idzie.
Nauka wymaga czasu - prezentowanie materiałów też.
Jak to, co by dało? To o czym piszesz, finansową kichę. Raz, drugi... dziesiąty i faktycznie pracownicy idą na zielone pastwiska...
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Nie tylko od nie pamiętnych czasów znam to powiedzenie, ale często moi przeciwnicy się nim posługują, bo ich mózgi nie potrafią wyprodukować niczego oryginalnego... Dlatego od razu wiem, że nie sprawią mi poważniejszego oporu. Tak to zawsze leciało.... :-D

Jakoś całe grupy hakerskie znacznie lepsze ode mnie nie położyły w ten sposób nikogo, więc czemu ja miałbym iść sam tą ścieżką? To nieefektywne, bo nie zwalcza przyczyny a skutek.
Jeżeli się nauczy ludzi pozbawiania zysków, to z torbami pójdą wszystkie oszukańcze portale jak Onet, WP.
Za jednym zamachem kładzie się wszystko. Ci co się naumieją będą uczyć innych i znów efekt śnieżnej kuli zadziała.
Lilith, myślenie nad strategią w obszarach informatycznych zostaw tym co się znają. Ty tu nie błyszczysz. :-D

gość Nie tylko od nie pamiętnych czasów znam to powiedzenie, ale często moi przeciwnicy się nim posługują, bo ich mózgi nie potrafią wyprodukować niczego oryginalnego... Dlatego od razu wiem, że nie sprawią mi poważniejszego oporu. Tak to zawsze leciało.... :-D
I się tym powiedzeniem nie przejmujesz, podobnie jak ja straszeniem :)
Może we wczesnym dzieciństwie okazywałam nikłe elementy strachu, jak przeziębienie zniknęły bezpowrotnie.

gość Jakoś całe grupy hakerskie znacznie lepsze ode mnie nie położyły w ten sposób nikogo, więc czemu ja miałbym iść sam tą ścieżką? To nieefektywne, bo nie zwalcza przyczyny a skutek.
Jeżeli się nauczy ludzi pozbawiania zysków, to z torbami pójdą wszystkie oszukańcze portale jak Onet, WP.
Za jednym zamachem kładzie się wszystko. Ci co się naumieją będą uczyć innych i znów efekt śnieżnej kuli zadziała.
Lilith, myślenie nad strategią w obszarach informatycznych zostaw tym co się znają. Ty tu nie błyszczysz. :-D
Oglądałeś Matrix, wielki strategu?
No tak, informatyka nie jest dla mnie basenem do pływania. chyba nie myślisz, ze portale poddają się bez walki. Posuną się do wszystkiego, żeby tylko wyeliminować zagrożenie.
Kasa Misiu, kasa... tu wszystko jest możliwe, wszelkie chwyty dozwolone, do ostatecznych włącznie. Nie boisz się?

Tak ci zwisało, że zgłaszałaś ciągle do usunięcia. :-D
Ktoś kto się nie boi porażki nie tuszuje wyników starcia.
Oczywiście o tym już nie wspomnisz, że to ty ostro zaczęłaś, ale się wreszcie nacięłaś. :-D

Widzę, że nie masz już o czym pisać i blado wypadasz, więc idź lepiej na spoczynek. :-D

gość Tak ci zwisało, że zgłaszałaś ciągle do usunięcia. :-D
Ktoś kto się nie boi porażki nie tuszuje wyników starcia.
Oczywiście o tym już nie wspomnisz, że to ty ostro zaczęłaś, ale się wreszcie nacięłaś. :-D

Widzę, że nie masz już o czym pisać i blado wypadasz, więc idź lepiej na spoczynek. :-D
Hola Dziku, hola! Co Ci zgłaszałam? Nie jestem kolekcjonerką punktów i poziomów, a zgłaszanie jest ich domeną.
A, jeden "atak" na mnie zgłosił ktoś i o tym mi napisał, w sumie niepotrzebnie, mogło sobie wisieć. Trudno Ci pojąć, że mnie to lotto i tylko gdy mam nastrój wdaje się w pyskówki.
Jak chcesz iść spać, nie bronię, nie trzymam Cię tu na siłę :P

Napisał(a): Guest -

No Admminka, wracamy do tematu :P
Nie udało Ci się wypowiedzieć w materii znikających wpisów i udajesz że Ciebie to nie dotyczy, a to przecież żałosne ...
Może coś ciekawego powiesz o następnych wpisach znikających za przyczyną nieznanego nam nadal "moderatora" ? :P
Tylko nie pisz, abym Ci na pw to samo wysłał, bo mam do kogo pisać, a sprawdzisz sobie w tej samej bazie :P

Napisał(a): Guest -

No Admminka poziom intelektualny moderatorów podupada razem z forum :P
"oszołom parafialny" ma jak najbardziej wydźwięk pejoratywny zgodnie z zamierzeniem, ale nie jest uważane za wulgaryzm, a usunięcie przez "moderatora", a właściwie kogoś kto się nim mieni nosi cechy kleszej cenzury ...
Nie macie etatów dla ludzi piśmiennych ? :P

Guest No Admminka poziom intelektualny moderatorów podupada razem z forum :P
"oszołom parafialny" ma jak najbardziej wydźwięk pejoratywny zgodnie z zamierzeniem, ale nie jest uważane za wulgaryzm, a usunięcie przez "moderatora", a właściwie kogoś kto się nim mieni nosi cechy kleszej cenzury ...
Nie macie etatów dla ludzi piśmiennych ? :P
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z "piśmiennym" wykształceniem :P

Guest Adminka żyjesz ? :P
Twój moderator analfabeta znów usuwa wpisy, bo mu się z opcją polityczną kłócą ...
Musi biedaczyna mieć "wykon", żeby dutki dostać. Może opcja jest mu obojętna i leci na "chybił-trafił"?

Po tym co mi pousuwało to coś, mogę mieć rację :P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Poprosimy Administrację o prezentację ...