104
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi93
  • Ocen na +0
104 ppt ?

pościel dla dziecka (94)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: pościel dla dziecka

Napisał(a): gość -

Największy wybór pościeli jest na sklepach online, na półkach w sklepach zazwyczaj jest tylko kilka oklepanych wzorów i później idziesz do sąsiadki, a tu jej córka ma taką samą pościel co Ty - kupioną na promocji w realu :) i trochę obciach bo sąsiadka to prawdziwa skneruska :). Na początku szukałam na allegro i olx, ale szukałem niestandardowych rozmiarów pościeli i tam nikt nie raczył mi nawet odpowiedzieć jak zapytałam o możliwość uszycia takiej pościeli jaka mi jest potrzebna. Kupiłam w końcu w sklepie www.senna-sowka.pl nie robili problemów w doborze rozmiarów - wybór wzorów mają tam też dość duży. Najważniejsze dla mnie jest też to, że piorę tą pościel bardzo często, bo mam fioła na punkcie czystości :) i jak na razie nic się z nią nie dzieje. Uwielbiamy tez te sowy ale nie wiem na czym polega fenomen tego motywu. Pozdrawiam wszystkich

Napisał(a): gość -

Mam takie samo zdanie. Kupowałam na www.jagodowykt.pl. Szyli mi też jedną rzecz na wymiar-chodziło o podusię, bo nie było takiego rozmiaru i koloru jak chciałam. Wszystko przyszło piękne, mięciutkie i pachnące;)Zamówiłam tam pościel Baśniowe Lilie i kocyk do kompletu, i dugi zestaw od innego producenta-właśnie z tą podusią.

Napisał(a): magapa -

ja nie musiałam kupować pościeli, bo dostaliśmy cały zestaw od rodziny. ale zobacz na stronęhttps://bobom(...)jollein , tam jest spory wybór, ale dla najmłodszych. ja miałam śpiworek od nich, kocyk i prześcieradła - po całym cyklu użytkowania rzeczy dalej wyglądają jak nowe, nic im się nie stało, nie sprał się, nie zmechacił. jest trochę plan, ale to przede wszystkim dlatego, że nie używam mocnych detergentów do rzeczy dziecka, w normalnym praniu pewnie by zeszło

Możesz poszukać tańszych rozwiązań, ale nie wiem, czy Ci się to opłaci na dłuższą metę...

nie polecam na pewno pepco, tam rzeczy nie maja atestów i szybko się zużywają. czasem fajne rzeczy są w lidlu - ja testowałam pościele dla dorosłych i są bardzo fajne. smyki dyktują całkiem wysokie ceny, ale nie każda pościel ma atesty bezpieczeństwa, trzeba to sprawdzać!

Napisał(a): czwartewdrodze -

Ja całą wyprawkę dla mojej trójki kupowałam w hurtowni (www.bebeclub.pl), mają duży wybór różnych firm. Teraz niestety w czwartej ciąży już nie jestem tak energiczna i zamawiam u nich przez internet z dostawą do domu. Jedyne co wymieniam po dzieciakach to właśnie pościel, kocyki itp. Może macie jakieś fajne wzory różnych firm, przymierzam się żeby zrobić zamówienie :D
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • hdzie kupie posciel dla chlopca
Do góry strony: pościel dla dziecka