Komentarze (201)

Dodaj komentarz

Napisał(a): System -

Czarne lobby to za PIS stoi od zawsze i najbardziej grabi Polskę ale o tym zbój nie powie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): uczeń -

Panie Schreiber, proszę mi podpowiedzieć, co to jest 'starcza'
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): fakler-popis -

jak sie ma ograniczona wyobraznie, bo mieszka sie w okupowanym przez kosciol panstwie, ziejacym nienawiscia do kazdego co logicznie mysli, to takiego filmu nigdy sie nie zrozumie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): tylko nasze -

a Schreiber to raczej nie polskie nazwisko... ;-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): erty -

No i co z tego że jakieś rankingi dobrze oceniają ten film ,jemu mozę po prostu nie podobac,może ? czy już niewolno mieć swojego zdania?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): jfk12345 -

Ten denny biały poseł mam nadzieje nie bedzie zbyt dlugo reprezentowal mojego miasta poniewaz przynosi mu wstyd na caly kraj.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): sb -

Łukasz Paweł Schreiber ( ur. 1987 w Bydgoszczy ) - wykształcenie: ukończone liceum ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy, w 2009 studia licencjackie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, w 2013 uzyskał tytuł magistra na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Od 2014 radny miasta Bydgoszczy. W wyborach parlamentarnych w 2015 z ramienia PiS został wybrany na posła VIII kadencji, otrzymując aż 7291 głosów. Jak widać, poseł PiS jest również specjalistą w dziedzinie kina i pretenduje na zasiadanie w jury przyznającym Oscary
Odpowiedzi (20)

Napisał(a): zdegustowany -

Nie rozumiem tych, którzy krytykują osłów za takie wyskoki. Przecież osłowie nie mają być ponadprzeciętni, zdolni, pracowici, inteligentni, dobrze wychowani, tylko mają wiernie reprezentować swoich wyborców. Biorąc to pod uwagę to do osłów z pis można jedynie mieć zastrzeżenia że są i tak zbyt dobrze wychowani, mądrzy itd itp a na dodatek za mało chleją i ćpają.
Odpowiedzi (4)
Dodaj komentarz