833
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi261
  • Ocen na +959
833 ppt ?

posłowie Kukiz"15 chcą by dostęp do broni palnej miał każdy obywatel na żądanie (262)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: posłowie Kukiz"15 chcą by dostęp do broni palnej miał każdy obywatel na żądanie

Napisał(a): taie -

XXXXXXXXXXXXXXX
taie A mało takich ?
A tragedia sprzed 7 lat ?
Takich jest w polityce sto procent bez jakiegoś minimalnego niemającego żadnego znaczenia promila. Nie wiedziałem tylko że kukizy też tacy są.

Nie wiem o czym sprzed siedmiu lat mówisz. Nawet WCZORAJ to dla mnie bardzo zamierzchła przeszłość której odtworzenie w pamięci byłoby dla mnie pracą niemalże syzyfową a ty mi o jakiejś prehistorii nawijasz ;))) Nie wiem nawet czy fakt jest mi w ogóle znany bo nie mam niczego poza netem w którym nigdy aktualnych wiadomości nie szukam ;))) Mam to wszystko w miejscu z którego z pewnością się nie wydostanie ;))) Czasem się o czymś zupełnie przypadkiem dowiaduję w takich miejscach jak to forum i to wszystko. poza tym czego sam jestem świadkiem lub w czym sam uczestniczę ;)
Nadajesz się na polityka !!!
Tylko że ich pamięć jest wybiórcza - pamiętają co chcą a resztę pokrywa kurtyna amnezji .
INTERIA.PL

Re: posłowie Kukiz"15 chcą by dostęp do broni palnej miał każdy obywatel na żądanie

Napisał(a): egle -

taie
No i nie pomijaj dwu podmiotów -
-KLER -pogrzeby
-Przedsiębiorstwa pogrzebowe (cały przemysł od ubrań po trumny i wieńce)
A może po to do Polski jeździł "komiwojażer" ? - magazyny pełne.
to prawda, ci sie tez wzbogaca, ale musza beda wydac nieco grosza na bramki czule na metal, bo przeciez jak taki do kosciola wjedzie z giwera i mu sie kazanie nie spodoba albo ksiadz nie takie rozgrzeszenie da? niby to takie humanitarni ludzie, ale nieobliczalni w swoich decyzjach....

XXXXXXXXXXXXXXX Powinniśmy się więc domyślać że kukizów sponsoruje zbrojeniówka? Mając głowę na karku nie trzeba się długo zastanawiać żeby wiedzieć że na takiej ustawie tylko przemysł zbrojeniowy skorzysta a sam polski naród straci. W pierwszej kolejności straci bezpieczeństwo a w efekcie końcowym wolność bo przecież trzeba będzie kiedyś uchwalić restrykcyjne prawo ,,w obronie praworządności i wolności obywatelskiej". Czy te kukizy naprawdę są tak skorumpowane? Czy to naprawdę są aż takie śmieci?
e tam, zwyczajnie chca pokazac, ze cos robia, wiec rzucaja kontrowersyjne pomysly, ktore i tak skazane sa na porazke, ale glosno o nich w mediach... darmowa reklama jest tez dzwignia sondazy :D

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

egle e tam, zwyczajnie chca pokazac, ze cos robia, wiec rzucaja kontrowersyjne pomysly, ktore i tak skazane sa na porazke, ale glosno o nich w mediach... darmowa reklama jest tez dzwignia sondazy :D
To wciąż oznacza że kukizy to właśnie AŻ TAKIE ŚMIECI.

Napisał(a): ~toja -

taie Zanim zaczniesz reklamować produkty koncernów zbrojeniowych przeczytaj sobie artykułhttps://wiado(...)031681a
A wbij sobie w "łeb" to zdanie
" W ostatnich 45 latach broń palna zabiła więcej Amerykanów niż wszystkie wojny"
Broń palna zabiła 1,5 mln ludzi, dobre, buahahahaha.
Broń palna biegała po domach i ulicach i zabijała.

Noże zabiły 2 mln ludzi a siekiery zabiły 3 mln. Zabronić POsiadania.

Wczoraj do studzienki wpadła dziewczynka 7 lat i się zabiła. Zasypać kanalizację, bo zabija dzieci...

Lewackie głupoty nie znają granic.

Napisał(a): ~heh -

XXXXXXXXXXXXXXX Powinniśmy się więc domyślać że kukizów sponsoruje zbrojeniówka? Mając głowę na karku nie trzeba się długo zastanawiać żeby wiedzieć że na takiej ustawie tylko przemysł zbrojeniowy skorzysta a sam polski naród straci. W pierwszej kolejności straci bezpieczeństwo a w efekcie końcowym wolność bo przecież trzeba będzie kiedyś uchwalić restrykcyjne prawo ,,w obronie praworządności i wolności obywatelskiej". Czy te kukizy naprawdę są tak skorumpowane? Czy to naprawdę są aż takie śmieci?
Polscy cywile mają legalną broń palną głwónie z Czech, Słowacji, Niemiec, Słowenii, Izraela, USA, Brazylii. Trochę rosyjskiej (starsi myśliwi), fińskiej, austriackiej, nawet z RPA, z Chin i bardzo niewiele polskiej. To z którą zbrojeniówką twoim głupim zdaniem Kukiz robi geszeft?

~toja
taie Zanim zaczniesz reklamować produkty koncernów zbrojeniowych przeczytaj sobie artykułhttps://wiado(...)031681a
" W ostatnich 45 latach broń palna zabiła więcej Amerykanów niż wszystkie wojny"

Wczoraj do studzienki wpadła dziewczynka 7 lat i się zabiła. Zasypać kanalizację, bo zabija dzieci...

Jak jesteś pełnoletni - to zgłoś się do Legii Cudzoziemskiej - na takich czekają.

XXXXXXXXXXXXXXX
egle e tam, zwyczajnie chca pokazac, ze cos robia, wiec rzucaja kontrowersyjne pomysly, ktore i tak skazane sa na porazke, ale glosno o nich w mediach... darmowa reklama jest tez dzwignia sondazy :D
To wciąż oznacza że kukizy to właśnie AŻ TAKIE ŚMIECI.
do Kukizów od początku byłam sceptyczna. Partia zbudowana na kolanie, z ludzi, którzy ideologicznie zwyczajnie nie pasują do siebie. To musi się tak kończy, jak się kończy...

Kukiz zwyczajnie chce teraz przetrwać, z jego wielkiego prezydenckiego szoł, zostały tylko wspomnienia, a on sam udowodnił, że nie ma nic do zaprezentowania, oprócz krytykowania i narzekania.

dlatego pewnie tak jest, że to takie odpady polityczne na polskiej scenie... jak kiedyś Palikot, czy wciąż jeszcze Petru....

Napisał(a): ~cytat -

Chodzi o niemal 1,5 miliona osób, choć trzeba podkreślić, że 2/3 z tej liczby stanowią samobójcy.

Czyli milion samobójców użyło pistoletu zamiast się wieszać, ciąć czy truć. Ich wybór i prawo, nie?

Napisał(a): ~toja -

taie
~toja

Jak jesteś pełnoletni - to zgłoś się do Legii Cudzoziemskiej - na takich czekają.
Dyskutujmy o broni na rynek cywilny.
Lewactwo by też rozbroiło wojsko i POlicję. Zamiast pistoletów... gwizdki.

~toja
taie
~toja

Dyskutujmy o broni na rynek cywilny.
Lewactwo by też rozbroiło wojsko i POlicję. Zamiast pistoletów... gwizdki.
Czemu nie wypowiesz się na moją propozycję ?
Ja swoje odsłużyłem , nauczyłem się strzelać z różnej broni (KBKS, TT, KBK AK, RG PPANC)
Wcale mi do nie nie tęskno.
Czas na młodych - jazda do Legii.

Napisał(a): ~kukiz15 -

Największą masową zbrodnię nie związaną z wojną POpełnił POlicjant uzbrojony w dzidę i miotacz płomieni zrobiony z pompki ogrodowej. POwodem był POdobno rozwód i odebranie dzieci. Pistolet POlicyjny był mało przydatny, bo hałaśliwy.

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

~heh Polscy cywile mają legalną broń palną głwónie z Czech, Słowacji, Niemiec, Słowenii, Izraela, USA, Brazylii. Trochę rosyjskiej (starsi myśliwi), fińskiej, austriackiej, nawet z RPA, z Chin i bardzo niewiele polskiej. To z którą zbrojeniówką twoim głupim zdaniem Kukiz robi geszeft?

Jeśli robi- bo mam nadzieję że zauważyłeś iż jak na razie zadaję tylko pytania- to z tą która w jego planach dostanie koncesję a że taka sprzedaż byłaby koncesjonowana nie podlega dla mnie żadnej dyskusji. Każda inna broń prócz takiej koncesjonowanej byłaby z pewnością nielegalna. Same kukizy niczego oczywiście nie byłby w stanie przeforsować ale kukizy nie musiałyby być ubabrane w geszeft jako jedyni.
To oczywiście tylko gdybanie ale pytasz więc puszczam wodze fantazji i odpowiadam.
Zadowolony?

Napisał(a): ~gim -

To jest tzw. amerykanizacja. Ma swoje plusy.
Nie widzę powodu, żeby Polak mający 16 lat nie mógł sobie kupić 1 strzałowego kbksu, czy łamanej śrutówki. Bez pozwolenia oczywiście. Jak we Francji.

Staś Tarkowski na 14 urodziny dostał od ojca sztucer ekspres gwintowany, bardzo skuteczny, bo lwa zabił.
To była wówczas norma przed I WŚ, że nastoletni chłopak miał przynajmniej floberta a potem coś powazniejszego np. sztucer.
W okresie międzywojennym w Polsce bez pozwolenia były pistolety kalibru do 7 mm, czyli w praktyce 6,35 mm tzw. kieszonkowe albo kamizelkowe. Do obrony.
« Wróć do tematów
Do góry strony: posłowie Kukiz"15 chcą by dostęp do broni palnej miał każdy obywatel na żądanie