40
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń230
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +-12
40 ppt ?

Poszukiwany dobry dentysta do usuwania zatrzymanych ósemek (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Poszukiwany dobry dentysta do usuwania zatrzymanych ósemek

Napisał(a): AnnTonia -

Ramonnna moim zdaniem lepiej usunąć ósemki i mieć z głowy. Ja tak, zrobiłam i nie narzekam. Same zresztą sobie pomyślcie ;-) ósemki to te zęby, gdzie szczoteczka ma spore kłopoty, żeby dotrzeć. Najczęściej psują się i mogą potem zakażać inne zęby. Lepiej dla świętego spokoju usunąć. Pamiętam, że pierwszy zabieg mnie bolał, ale potem poszłam do profesjonalnej kliniki i było o niebo lepiej
Tak , wszystko się zgadza . Ale ósemki zatrzymane to te , które leżą poziomo pod dziąsłem i nie wyrzynają się :) Strrrrrrach pomyśleć :)
INTERIA.PL

Napisał(a): Maaaarta -

To jest sama nie wiem co z tym fantem zrobić ... A macie namiary na jakąś dobrą klinikę w stolicy ? ewentualnie jak bym się zdecydowała na taki zabieg bo tak jak już pisałem nie chcę iść do jakiegoś zwykłego dentysty bo to może sprawić że zabieg będzie bardzo bolesny i nie wiadomo czy do końca skuteczny

Napisał(a): Ramonnna -

tutaj możesz śmiało iść: http://www.de(...)com.pl/. www.dentalestetic.com.pl Ja tam miałam robionych kilka zabiegów i jestem zadowolona. Stomatolodzy bardzo profesjonalnie podchodzą do problemów pacjenta dzięki czemu zabiegi są praktycznie bezbolesne. Ja tam jestem z nich zadowolona bo widać, że się starają, a nie wszędzie tak jest...

Napisał(a): anka365 -

Dr Wilisowski z kliniki Luxdentica. POLECAM! Świetny stomatolog, specjalizujący się w chirurgii i implantologii. Doświadczony, profesjonalny, a do tego przemiły i z poczuciem humoru. Wizyta u niego jest miła nawet w niekoniecznie miłych okolicznościach. Cała klinika zresztą godna polecenia :)

Napisał(a): karolaaa87 -

Dr Jakubowski, świetny chirurg, przyjmuje w klinice Dent-SM, http://www.de(...)irurgia, jest bardzo dobrym specjalistą, również usuwałam u niego dwa zęby i powiem szczerze, że nastawiałam się na horror, a zabieg przebiegł bardzo sprawnie i nic mnie nie bolało :)
Załączniki:

Napisał(a): ~Magdalena -

jak w krakowie to gabinet Stomatologia Cichoń . Jest tu świetna pani dr Pasieka-Danecka . Usuwała mi dwa zęby . Jedną szóstkę dolną oraz lewa ósemkę zatrzymaną . Wszytsko robi precyzyjnie . Nawet jak mnie znieczulała igłą , która mała nie jest , to pomimo ,ze głęboko ją wbijała , nie bolało mnie to ;)

Napisał(a): ~magronska -

Oczywiście przed samym zabiegiem miałam obawy i zaczęłam głupia czytać na forach różne historie i to był błąd bo to psucie sobie nerwów na własne życzenie. Na szczęście trafiłam na gabinet gdzie był bardzo dobry chirurg (jak ktoś też jest z Wrocławia w Consalmedzie) i mogę nawet powiedzieć że nie bolało. Były to natomiast górne ósemki a podobno to dolne są tymi gorszymi...

Napisał(a): ~Svetlana -

Świetną chirurgie mają w centrum Stomatologicznym Demed jak ktos jest z Warszawy . Też miałam tu usuwane ósemki , dokłądniej dwie . Poza tym dodam ,ze usuwanie takich zębów to nie są przelewki . Taki zabieg musi być na prawdę rzetelnie przeprowadzony .Zreszta przed zabiegiem podpisujecie zgode na zabieg a pod nim macie wypisane różne możliwe skutki uboczne , kóre pmoga wystapic po zabiegu ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Poszukiwany dobry dentysta do usuwania zatrzymanych ósemek