40
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń230
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +-12
40 ppt ?

Poszukiwany dobry dentysta do usuwania zatrzymanych ósemek (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Poszukiwany dobry dentysta do usuwania zatrzymanych ósemek

Napisał(a): ~Elena -

albo jeszcze inaczej , uszkodzony nerw trójdzielny . To jest dopiero super . Tyle się nasłuchałam i naczytałam ,ze troszke się bałam usuwac , ale niesttey musiałam , bo robiły mi się stany zapalne , dostawałam szczękościsku , w dodatku ósemka rosła mi prosto na siodemkę w związku zczym groziła mi eksrakcja dwóch zebów naraz ... masakra ogólnie . Również usuwałam w Centrum Stomatologicznym Demed na Woli . Zabieg przeprowadzony bez zadnych komplikacji , chirurg stomatolog wykazał się ogromna precyzją za co bardzo dziękuję ;)
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Elena -

albo jeszcze inaczej , uszkodzony nerw trójdzielny . To jest dopiero super . Tyle się nasłuchałam i naczytałam ,ze troszke się bałam usuwac , ale niesttey musiałam , bo robiły mi się stany zapalne , dostawałam szczękościsku , w dodatku ósemka rosła mi prosto na siodemkę w związku zczym groziła mi eksrakcja dwóch zebów naraz ... masakra ogólnie . Również usuwałam w Centrum Stomatologicznym Demed na Woli . Zabieg przeprowadzony bez zadnych komplikacji , chirurg stomatolog wykazał się ogromna precyzją za co bardzo dziękuję ;)

Napisał(a): ~Marianna -

również usuwałam ósemki w Demed ale na ursynowie ;) Ja nie wiem , ale pani dr która mi przeprowadzała zabieg , potem zszywała mi dziąsło w tempie dośc szybkim i jeszcze miałam lekko przymkniętą buzie , ja nie wiem jak ona to zrobiła ;) A tak poza tym to mialam tu tez kanałowe leczenie ;)

Napisał(a): ~Ganja -

Bywałam w róznych gabinetach , tak dla mnie najlepszym jest Ratyńscy Dental Clinic , jest to gabinet na pograniczu Bielan i Żoliborza . usuwałam tu ósemki ale nie tylko . Leczyłam tu również zeby ;)

Napisał(a): ~monikaooo -

Niedawno miałam usuwane zatrzymane ósemki i wiadomo, że to nic fajnego, no ale jak trzeba to trzeba. W sumie poszło sprawnie i szybko, bo chodzę też do dobrego gliwickiego gabinetu Hercka Dent przy Malinowskiego http://www.he(...)cka.pl/ gdzie zawsze dobrze się mną zajmują. Opuchliznę miałam, ale na szczęście w miarę szybko zeszła, no i dobrze, że nie musiałam brać ketonalu, bo nie bolało specjalnie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Poszukiwany dobry dentysta do usuwania zatrzymanych ósemek