36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń153
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +-12
36 ppt ?

Poszukiwany dobry stomatolog! (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Poszukiwany dobry stomatolog!

Napisał(a): mnbvcxz697 -

Czesc, potrzebny mi na gwałt lekarz stomatolog, który potrafi w miare bezboleśnie rwac osemki … miałem już jedna wyrwana, ale to był koszmar … jedna babka mi rwala, druga jezyka odpychala … no i wszystko trwalo prawie dwie godziny, dlatego chce zmienić dentyste …
INTERIA.PL

Re: Poszukiwany dobry stomatolog!

Napisał(a): merkurywenus -

mnbvcxz697 dzieki za zainteresowanie sprawa. Najbardziej pasuje mi Warszawa. A jesli nie stolica naszego pieknego kraju, no to moga byc jakies okoliczne miejscowosci. Najwazniejsze, zeby to byl specjalista najwyzszej klasy. Bo szkoda sie oddawac w rece kogos, kto ma male lub srednie pojecie o stomatologii
no to ja proponuję www. dentalestetic.com - masz w Warszawie. Miałem tam wyrywaną ósemkę, ale mało co bolało no i nie miałem żadnych komplikacji. Wszystko poszło elegancko. Lekarka, która to robiła to wysokiej klasy fachowiec, także spokojnie możesz tam iść

Napisał(a): mnbvcxz697 -

merkurywenus
mnbvcxz697 dzieki za zainteresowanie sprawa. Najbardziej pasuje mi Warszawa. A jesli nie stolica naszego pieknego kraju, no to moga byc jakies okoliczne miejscowosci. Najwazniejsze, zeby to byl specjalista najwyzszej klasy. Bo szkoda sie oddawac w rece kogos, kto ma male lub srednie pojecie o stomatologii
no to ja proponuję www. dentalestetic.com - masz w Warszawie. Miałem tam wyrywaną ósemkę, ale mało co bolało no i nie miałem żadnych komplikacji. Wszystko poszło elegancko. Lekarka, która to robiła to wysokiej klasy fachowiec, także spokojnie możesz tam iść
dzieki za pomoc. Na pewno odwiedzę te klinike, skoro chwalisz

Napisał(a): halinapolitko -

hm mowisz ze miejscowosc nie ma znaczenia...:) Moze w takim razie Wroclaw w ramach wycieczki krajoznawczej :) dlugo szukalam dentysty, przy ktorym pokonam moja fobie i powiec Ci, ze w koncu mi sie trafil idealny stomatolog, Oborniki Śląskie, 30 minut od centrum. Miałam wyrywane ósemki, dość późno, a wiadomo, że im człowiek starszy, tym bardziej powinno boleć, ale nie bolało :)http://oborni(...)ica.pl/
Załączniki:

Napisał(a): ~Cysty -

Jak chcesz warszawe i okolice to najlepiej wpisz lokalizacje i haslo „stomatolog” w wyszukiwarkę firm np. www.pkt.pl dzieki temu od razu ci wysoczy wiele propozycji i będziesz mogl wyselekcjonowac te które ci najbardziej odpowiadaja.

Napisał(a): ~wioletka85 -

Mówisz, że Warszaw? Ja w Warszawie chodzę do jednego gabinetu na Woli - do kliniki Impladent. A w zasadzie do jednego lekarza stamtąd :) Dr Niesiobędzki mi uratował zęba, na którym inny dentysta postawił krzyżyk :)

Napisał(a): ~javusia3 -

Ja byłam parę tygodni temu u chirurga stomatologa w tym gabinecie [url=http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/]http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/[/url]. przyznam ze trochę się bałam, bo w grę wchodziło również szycie ram, ale zabieg odbył się pomyślnie. Widać, że ten dentysta ma w tym duża wprawę.

Napisał(a): ~Ewa Anna -

W tym przypadku raczej zabieg wyrywania zęba zawsze jest bezbolesny. Ja miałam wyrywanego zęba stałego u stomatologa w centrum stomatologicznym Vitalium we Wrocławiu. Ząb zaczynał się wrastać w policzek i utrudniał już życie codzienne. Bardzo boje się dentystów ale chodzę dzielnie . W Vitalium raczej nie czuję się atmosfery typowego gabinetu stomatologicznego jest tu po prostu bardzo przyjemnie i człowiek się nie stresuję .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Poszukiwany dobry stomatolog!