11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń105
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Poszukiwany tani kurier do wysyłki dokumentów (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Poszukiwany tani kurier do wysyłki dokumentów

Napisał(a): Wangraf -

Ostatnio na imprezie znalazlem portfel z dokumentami. Skontaktowalem się poprzez Fb. Z ich wlascicielką, która poprosiła mnie o odesłanie dokumentów kurierem.
Znacie może jakieś tanie firmy kurierskie? Przeyslke muszę wyslac do Lublina z Poznania, a w portwelu oprócz dokumentów jest jeszcze 35 zlotych.
INTERIA.PL

Re: Poszukiwany tani kurier do wysyłki dokumentów

~obserwator
Admin Odliczamy czas do dodania odpowiedzi z linkiem do taniej firmy kurierskiej...
a później parabanku, aby to sfinansować ...
Dokładnie po to dodałem post o takiej treści, aby taki link uzyskać. Jeśli znasz tego typu firmy, bardzo prosiłbym o podesłanie linku, zamiast spamować mój wątek.

I myślałem, że jasno dałem do zrozumienia, że skoro w portfelu są pieniądze to właśnie nimi chcę sfinansować wysyłkę.

Napisał(a): chevone -

Rodzice wysyłają mi paczki za pośrednictwem strony. Po wypełnieniu formularza, przyjeżdża kurier po odbiór przesyłki- można nawet ustalić konkretną godzinę. Wiem, że można również zapłacić przelewem. Poza tym wszytko opisane jest na ich stronie: cenniki dostaw dostosowane do konkretnych wymiarów i wagi przesyłki... wysyłaj taniej chyba to jest, dokładnie nie pamiętam, ale możesz sobie sprawdzić w internecie pod tym hasłem.

Napisał(a): kanapka87 -

chevone wysyłaj taniej chyba to jest, dokładnie nie pamiętam, ale możesz sobie sprawdzić w internecie pod tym hasłem.
Zapewne chodzi Ci o stronkę wysylajtaniej.pl, też wysyłam za ich pośrednictwem. Pieniądze z portfela z pewnością wystarczą aby wysłać dokumenty.

Nadaj poleconym i nie rób cyrków.
Wysyłając przez tę stronkę z pewnością będzie taniej niż poleconym, choć dokładnych cenników nie znam. A poza tym zaoszczędzisz czas bo wszystko można załatwić, wypełniając jedynie formularz wysyłkowy- zamiast wystawać w kolejce na poczcie.

Zapewne chodzi Ci o stronkę wysylajtaniej.pl, też wysyłam za ich pośrednictwem. Pieniądze z portfela z pewnością wystarczą aby wysłać dokumenty.

Wysyłając przez tę stronkę z pewnością będzie taniej niż poleconym, choć dokładnych cenników nie znam.
Sprawdziłem, ceny faktycznie są niskie. Obawiam się jednak czy dokumenty dotrą na miejsce całe i zdrowe...

Napisał(a): giveyourbox -

Witam,
Polecam, celu obniżenia kosztów wysyłki towaru, skorzystać z serwisu Give Your Box.
Łączy on osoby chcące łatwo przesłać paczkę oraz kierowców, którzy jadą w tym samym kierunku i za niewielką opłatą chętnie zabiorą ze sobą przesyłkę.

Dzięki temu,każda przesyłka, niezależnie od gabarytów, może dotrzeć do celu jeszcze tego samego dnia i to bez zbędnego pakowania.

W razie pytań proszę wejść na naszą stronę www.giveyourbox.com lub dzwonić: 531 783 976. Pozdrawiam :)

Napisał(a): ~bobi45 -

Cześć. Mam dobre doświadczenia z marką Kurier Polska - www.kurierpolska24.pl . Obsługują wysyłki na terenie kraju ale też za granicę można z nimi towar dostarczyć. Prowadzę sklep, zleceń mam dużo i póki co się nie zawiodłem. Terminowi, uczciwi, zawsze można się dodzwonić i też fajnie u nich działa całe śledzenie przesyłki, faktycznie mam info o drodze przesyłki na bieżąco.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Poszukiwany tani kurier do wysyłki dokumentów