13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń94
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +10
13 ppt ?

Potrzebuję pomocy/Informacji (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Potrzebuję pomocy/Informacji

Napisał(a): ~Kamil -

Witam mam dziewczynę 17 l. za rok będzie kończyć 18 l. Ma bardzo trudną sytuację w domu i kompletnie nie dogaduje ze swoimi rodzicami. Dlatego wspólnie postanowiliśmy że w dniu gdy skończy 18 lat, wprowadzi się do mnie (ja wtedy będę miał 20 lat). Jesteśmy ze sobą już od 2 lat, zawsze wspólnie przechodziliśmy przez różne złe i dobre momenty. Ja Kocham Ją, a Ona mnie, więc proszę nie pisać zastanów się ... Ja dobrze wiem na co się piszę. Nie mogę już słuchać przez telefon gdy rozmawiamy jak jej rodzice ciągle się kłócą i wieczne krzyki 24/7, wszystko co robi jest źle i ciągle wmawiają jej że jest popier****** itp.... Dlatego wspólnie podjęliśmy decyzję o zamieszkaniu razem za rok. lecz nasuwa się pytanie, co ze szkołą, a mianowicie chodzi o wywiadówki itp. Czy w szkole załatwia się takową "Zmianę opiekuna" ? I również czy ja mogę zostać jej "Opiekunem" aby wszystkie obowiązki szkolne jej rodziców przejąć na siebie zgodnie z prawem, Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam ;)
INTERIA.PL

Re: Potrzebuję pomocy/Informacji

Napisał(a): wiosna2 -

Guest no to nastaw się że teraz Ty będziesz miał w domu to co ona aktualnie :P
jak skończy 18 lat to nie potrzebuje żadnego opiekuna i uczy się na własny rachunek, choć podejrzewam że ten rachunek będziesz pokrywał Ty ...
Weż bądż tak dob ry i pomóż koledze ...w pokrywaniu rachunków.......:)

Napisał(a): Guest -

wiosna2
Guest no to nastaw się że teraz Ty będziesz miał w domu to co ona aktualnie :P
jak skończy 18 lat to nie potrzebuje żadnego opiekuna i uczy się na własny rachunek, choć podejrzewam że ten rachunek będziesz pokrywał Ty ...
Weż bądż tak dob ry i pomóż koledze ...w pokrywaniu rachunków.......:)
niech sobie sam pokrywa, dla mnie za młode i za głupie :P

Napisał(a): ~realista -

To musisz ją ZAADOPTOWAĆ!!!Nie pisz głupstw.Najwyżej ona może uczyć się w wieczorowej szkole.Tam nie ma wywiadówek.Poza tym bądż poważny i nie rób jej mętlika w głowie.Może ona faktycznie nie jest taka idealna?Dziewczyny w jej wieku często kłócą się z rodzicami ale po czasie wyrastają z tego i jest ok.Niech ona normalnie mieszka z rodzicami albo-OŻEŃ SIĘ !!

Napisał(a): gość -

Będę miał w tym czasie stałą pracę z nienajgorszymi zarobkami więc nie musicie się o mnie martwić. Wole opłacać jej szkołę i być razem z nią, niż słuchać jak płacze... Nikomu nie życzę takiego doświadczenia, zwłaszcza że jest to związek na odległość ^^
Damy rade, nie takie rzeczy się działy, a to całkiem normalne (jak dla mnie) :p
//Kamil

Ślusarz, papiery na spawacza i wózek widłowy, będę robił zaoczne liceum podczas pracy, Wiek buntu nie zaczyna się od urodzenia młodszej siostry która może wszystko, a tobie nie wolno kompletnie nic, u niej to tak trwa 12 lat. A poza tym, ona sama mnie o to poprosiła, a ja nie zamierzam jej samej zostawić z tym wszystkim, prędzej czy później i tak doszłoby do tego ze zamieszkali byśmy razem ;)

Napisał(a): Lilith1 -

gość Ślusarz, papiery na spawacza i wózek widłowy, będę robił zaoczne liceum podczas pracy, Wiek buntu nie zaczyna się od urodzenia młodszej siostry która może wszystko, a tobie nie wolno kompletnie nic, u niej to tak trwa 12 lat. A poza tym, ona sama mnie o to poprosiła, a ja nie zamierzam jej samej zostawić z tym wszystkim, prędzej czy później i tak doszłoby do tego ze zamieszkali byśmy razem ;)
Nie wróżę Ci świetlanej przyszłości, będziesz miał z leksza prze...kopane. Laska przeniesie na Was to, co z domu wyniosła. A co tam, nauka życia...
Nauka kosztuje.

Pytałem tylko o informacje prawne co do szkoły i chciałem was zapoznać z sytuacją ale widzę nie potrzeb. Moje życie moja sprawa ludzie. Zacznijcie się interesować sobą proszę, wiele w tym kraju zależy od młodych ludzi ;)
Nikt nie jest idealny ale każdego należy uszanować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Potrzebuję pomocy/Informacji