94
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +-51
94 ppt ?

powiększenie penisa - pytanie do kobiet (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: powiększenie penisa - pytanie do kobiet

Napisał(a): Bernardo -

Zenobia45
Bernardo
Zenobia45
Bernardo
Jest to za to ZAWSZE istotne dla faceta.
I tyle.
:-)
Nie zawsze. Człowiek znający swoją wartość, nie będzie kruszył kopii o fujarkę;)
... ale tylko w przypadku, kiedy jej rozmiary są godziwe! :))

Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Ponoć można i tak.
Niemniej mężczyźni, to tylko... mężczyźni, a wiadomo przecież czym facet myśli i gdzie ma mózg. ;-)
Od kiedy się modlisz?
:)))

"nazywam się Benek i jestem seksoholikiem"
:))))
Modlę się od zawsze.
A od paru lat składam nawet krwawe ofiary mrocznemu bóstwu o imieniu "Interia". :))

Nazywam się Benek i jestem facetem. :-)

Posłuchaj textu złączonej piosnki

Moja fujara
Dmucham i chucham aż mi puchnie wara...

:))

Załączniki:

Napisał(a): ~marta -

Nigdy nie narzekałam na rozmiar członka mojego faceta, zawsze nam było dobrze razem, kiedyś pojawił się problem z byt wczesnym wytryskiem. On już skończył a przede mną jeszcze długa droga postanowiłam coś temu zaradzić kupiłam penistim zażywał codziennie i po około 5 6 tygodniach znacząca poprawa potrafił dłużej działać a drugim szokującym pozytywnie plusem że mu się powiększył miałam zdecydowanie lepsze doznania

Napisał(a): edskowronek -

Z sukcesem powiększyłem penisa przez tabletki dr. Penigreat, ale piłem jakieś 4 – 5 miesięcy zanim efekt się utrwalił. Powiększenie penisa wynika z maksymalnej erekcji i to naprawdę ciekawa sprawa. Szkoda, że się o tym częściej nie mówi, bo wielu mężczyzn by się w ogóle nie męczyło.
« Wróć do tematów
Do góry strony: powiększenie penisa - pytanie do kobiet