150
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń910
  • Odpowiedzi101
  • Ocen na +158
150 ppt ?

POWRÓT TATKI, CZYLI O TYM, ŻE CYRK PRZYJECHAŁ!!! (102)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: POWRÓT TATKI, CZYLI O TYM, ŻE CYRK PRZYJECHAŁ!!!

Napisał(a): RF1 -

wielokropek no to w takim razie moherowy niezle poczucie humoru maja:

RF1
ada7 No cóż.......chleba i igrzysk......pisowcy zapewniają ciemnemu ludowi rozrywkę
500+ i "wina Tuska"

Chyba nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi...Sugerujesz, że to PiS zorganizował tą parodię "przyjazdu Marszałka"? I że Tusk, biedaczysko, padł ofiarą prowokacji? Wyjaśnij, proszę, jeśli możesz.
A ten ostatni gest, to co to było? Ucho od śledzia, czy odbijanie flaszki? A poza tym, coś mocno uświniona ta szyba była, ledwie babcię było widać- co oni wyrabiali w tym pociągu, że tak im okna zaparowały?
Załączniki:
INTERIA.PL

Napisał(a): ~GOŚĆ -

RF1
~GOŚĆ nowy typ POwców czyli peronowcy popisali się jak zawsze nawet chałupę Jarkowi chcieli zabrać bo ma kota a w zabieraniu to mają wprawę trza im przyznać
To po dziadkach, takie zamiłowanie do zabierania :-)

ich dziadkowie byli dużo bardziej efektywni zabrali a właściciela łup w potylicę i zakopywali na łączce potem własne dzieci osadzali w prokuraturach i sądach i spokój na zasłużonej tłustej emeryturce dopiero teraz zaczyna się trochę poluźniać ale kwik odrywanych od koryta sędziów słychać w całej Europie

Napisał(a): ~Gupi Jaś -

XXXXXXXXXXXXXXX
~Gupi Jaś Między innymi Chorobliwa przypadłość nienawistna do Tuska ...
Wtrącę się.
Uważam że chorobliwa nienawiść do tuska jest naturalną reakcją każdego zdrowego na umyśle polaka i trzeba mieć coś nie teges żeby takowej nie odczuwać nawet wówczas gdy samemu za tuska żyło się dostatnio.

Reszta tekstu bez zarzutu bo każdy zdrowy polak wie że tusk to nie jedyny złodziej.
A ja myślę że chorobliwa nienawiść do Tuska , jest u jednych ułomnością lub przypadłością z racji przynależenia do pisu . Tusk akurat najmniej narozrabiał w Ekonomi Polski , To już Jarosław Kaczyński ma więcej za Uszami od Tuska , na więcej Afer nie rozliczonych i umorzonych przez swoich ludzi w sądach i prokuraturach za czasów Lecha Kaczyńskiego jak był Prokuratorem Generalnym . Nic mu nie udowodniono lub nie było na to papierów bo byli swoi Prokuratorzy i sędziowie coś na kształt tego co Buduje sobie teraz po cichu Ziobro . , To że teraz się zrobił taki pro Społeczny , to wynikło z 8 lat pod rząd przegrywanych wyborów . Tusk wcale się niczym nie zasłużył żeby na nim tak wieszać psy za wszystko . Są na prawdę w tym narodzie ludzie którzy są za to odpowiedzialni , ale cała salwa spada na Tuska a ci co namieszali w gospodarce spokojnie sobie siedzą i konsumują to co udało im się zebrać nie mówię ukraść bo to są za inteligentni ludzie żeby kradli tak jak pospólstwo , oni to robili i robią inteligentnie , np . Po kadencjach sejmu byli zatrudniani u Kulczyka na stanowiskach Dyrektorów i brali co miesiąc pensję po 100 tysięcy zł , za doradzanie , ( czy uważasz że taka pensja to jest za pracę ) za to jak się przysłużyli na stanowiskach ministerialnych , dotyczy to też pana Biernackiego , który się wywdzięczy Politykom pisu jakimś intratnym stanowiskiem doradcy , za co trzeba będzie zamknąć kilak SKOKÓW ponownie ale kto by się tam przejmował kasą szaraków . .

~Gupi Jaś Chciałem ciebie zapytać . : Jak to się stało że przejąłeś wszystkie szaleństwa Prezesa i uznałeś za swoje . Między innymi Chorobliwa przypadłość nienawistna do Tuska . Jak to się stało że dałeś sobie wmówić że za wszystko w Polsce winę ponosi Tusk ....? Jak by po drodze nie było takich tuzów gospodarczych jak , Balcerowicz który wprowadzał , Kapitalizm , w kraju kompletnie ogołoconym przez kapitalistów gdzie nie było ani jednego Polaka który by miał kapitał na rozwinięcie biznesu . takich tuzów Ekonomi jak Lewandowski , który wszystko co mógł sprzedał za tyle ile ktoś chciał dać . Takich tuzów Ekonomicznych jak z SLD-e Wiesław Władysław Kaczmarek który w Papierach Powierniczych , ( pamiętasz Świadectwa Udziałowe - to robota Kaczmarka Ministra w rządzie SLD-e ) doprowadził do bankructwa 500 przedsiębiorstw Polskich . A ty za wszystko winisz Tuska , a inni tylko się z tego śmieją , z twojej głupoty . szczególnie ci co naprawdę są winni tego co mamy teraz w Polsce . Marazmu i Degrengolady Polityków . takich jak Jarosław Kaczyński i jego Folwark Zwierząt , politycznych .
Uuu, pytanie, że klękajcie narody. Czy przejąłem "szaleństwa prezesa"? Pojęcia nie mam, nie znam jego szaleństw, chyba masz w tej dziedzinie nade mną przewagę. Czy nienawidzę Tuska? A jest go za co kochać? Chyba niespecjalnie- ale to moja opinia, więc nie zmuszam nikogo, by ją podzielał, ale odnoszę wrażenie, że nie jestem w swych uczuciach odosobniony :-) A to, że Tusk nie jest pierwszym odpowiedzialnym za parszywą sytuację ekonomiczną i polityczną Polski, w żaden sposób nie umniejsza jego winy- wręcz przeciwnie, nawet ją potęguje, bo jako premier miał osiem lat na naprawienie błędów poprzedników, ale, no cóż, widocznie miał co innego na głowie. I jeszcze jedno: Jak to się stało, że przejąłeś wszystkie szaleństwa opozycji (które, w odróżnieniu od prezesowych, widać jak na dłoni), i uznałeś za swoje? Między innymi z tą chorobliwą przypadłością nienawiści do Kaczyńskiego i jego "folwarku zwierząt politycznych"? Tak z ciekawości pytam.

XXXXXXXXXXXXXXX
RF1 Gdyby było prozą, nie byłoby takie, jakie jest- a takie miało być z założenia. A opierałem się na "Powrocie Taty".
Domyślam się że samo takie nie wyszło ;))
Tata czy tadeusz... Dla mnie niestrawne.
Niestrawne, ale jednak przebrnąłeś. I to przez całość. Co tobą kierowało?

I dzięki Bogu... Już Ci chciałem "sto lat" zaśpiewać, ale w kontekście tego, co napisałem w temacie...Sama rozumiesz :-) Niech więc będzie: zdrowia, szczęścia, pomyślności :-)))

wielokropek

sie nie boj, zyje przeciez: ]

RF1 Najpierw Piotruch miał dostać bęcki, teraz ja...Przyjaźnić się z wami to sport ekstremalny, jak widzę :-)
Dzięki za wrzucenie linka, jeszcze wisi.

wielokropek

nie wiem jak chlopaki ale ze dziewczyny by cie utlukly to pewne!!! : ]

aha, jestes na glownej pod Ziemkieiwczem , zobaczymy jak dlugo i niestety jedynie link zamiescialm....

RF1
wielokropek RFku!!!!!!!!!!!!
Dwa razy przerwy w czytaniu robilam, zeby mnie smiech nie udusil !!!

Oj, ostrożnie :-) Witaj, Dziewczyno. Jak ja bym ludziom w oczy spojrzał? Przecież Chłopaki by mnie utłukły, jak by Ci się coś stało :-)))

~GOŚĆ
RF1
~GOŚĆ nowy typ POwców czyli peronowcy popisali się jak zawsze nawet chałupę Jarkowi chcieli zabrać bo ma kota a w zabieraniu to mają wprawę trza im przyznać
To po dziadkach, takie zamiłowanie do zabierania :-)

ich dziadkowie byli dużo bardziej efektywni zabrali a właściciela łup w potylicę i zakopywali na łączce potem własne dzieci osadzali w prokuraturach i sądach i spokój na zasłużonej tłustej emeryturce dopiero teraz zaczyna się trochę poluźniać ale kwik odrywanych od koryta sędziów słychać w całej Europie

I dobrze, że słychać, może tym kwikiem wzbudzą panikę wśród sobie podobnych w innych krajach- a takie spanikowane stado zaczyna popełniać błędy.

XXXXXXXXXXXXXXX
RF1 Jeśli mógłbym prosić bez brzydkich wyrazów, byłbym wdzięczny. Pomysłowe zamienniki mile widziane :-)
Mogę się postarać ale dla określeń z gatunku jedynych właściwych trudno o zamiennik ;)
Dlatego wyzwanie ciekawsze, a i satysfakcja w przypadku odniesienia sukcesu większa.

banjaluka Witam , pozdrawiam , przeczytałem , dobre.
Jedno zastrzeżenie , z pewnymi typami nawet Kiemlicze z dziada pradziada , nie weszli by w paragon , tak myślę .
Mam pytanie , czy pan Schetyna też na dworcu się objawił ?
To prawda z Kiemliczami. Witaj, Banjaluko. Ale jak zobaczyłem to zdjęcie, to po prostu musiałem tak napisać, no musiałem :-)

A Grzegorza Radosnego na dworcu nie było- pewnie nie chciał wyglądać jak poddany witający pana z bukiecikiem fiołków w rąsi :-)
Załączniki:

Napisał(a): ~gość -

RF1
banjaluka Witam , pozdrawiam , przeczytałem , dobre.
Jedno zastrzeżenie , z pewnymi typami nawet Kiemlicze z dziada pradziada , nie weszli by w paragon , tak myślę .
Mam pytanie , czy pan Schetyna też na dworcu się objawił ?
To prawda z Kiemliczami. Witaj, Banjaluko. Ale jak zobaczyłem to zdjęcie, to po prostu musiałem tak napisać, no musiałem :-)

Zdjęcie

A Grzegorza Radosnego na dworcu nie było- pewnie nie chciał wyglądać jak poddany witający pana z bukiecikiem fiołków w rąsi :-)

coś tak jakoś wyleniałe te gwiazdy KODu

« Wróć do tematów
Do góry strony: POWRÓT TATKI, CZYLI O TYM, ŻE CYRK PRZYJECHAŁ!!!