4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

pozycja na hiszpana (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

pozycja na hiszpana

Napisał(a): ~zakręcony -

Jestem ciekawy jak w urozmaicaniu życia seksualnego sprawdza się pozycja na hiszpana, czyli wsunięcie członka między piersi kobiety i wykonywanie ruchów frykcyjnych . Mówiąc szczerze im więcej o tym czytam tym bardziej mnie to kręci i chciałbym tego spróbować. Czy ktoś z obecnych na forum mężczyzn jak i kobiet próbował takiej metody stymulacji? Domyślam się, że dla facetów jest to bardzo przyjemne, ale zastanawiam się czy kobiety też to lubią. I jak się domyślam nie każda kobieta może spełnić takie fantazje.. Przy małym biuście to chyba nie wchodzi w grę? Co w ogóle myślicie o pozycji na hiszpana? Podzielcie się doświadczeniami
INTERIA.PL

Re: pozycja na hiszpana

Napisał(a): ~Jolka34 -

Moim zdaniem, każde urozmaicenie jest dobre, innymi słowy nie ma się co zastanowić czy w określonych warunkach coś nam podpasuje czy nie. Warto po prostu spróbować i samemu się przekonać. A pozycja na hiszpana jest przyjemna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet!

Re: pozycja na hiszpana

Napisał(a): ~cinek -

Z całym szacunkiem dla małych piersi, które swoją drogą bardzo lubię, ale nie wyobrażam sobie pozycji na hiszpana przy małych piersiach. Wszystko zależy jak bardzo małych, ale przy miseczce A lub B? Przepraszam bardzo, gdzie chcielibyście wsadzić swój narząd? Jakoś przekracza to moją wyobraźnię. Sam nie próbowałem nigdy na hiszpana.
« Wróć do tematów
Do góry strony: pozycja na hiszpana