24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń94
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
24 ppt ?

Pożyczka- gdzie wziąć? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pożyczka- gdzie wziąć?

Napisał(a): ~zenia -

Moim zdanie wanga jest teraz najlepsza w ranki\ngach pożyczek. Sprawdź i ocenisz co lepiej się opłaca.Zawsze to lepiej jak nam ktoś doradzi co i jak kto się zna na tych sprawach.Czas spłaty także można dostosować pod siebie - są bardzo elastyczni :)

Re: Pożyczka- gdzie wziąć?

Napisał(a): oewonga -

~zenia Moim zdanie wanga jest teraz najlepsza w ranki\ngach pożyczek. Sprawdź i ocenisz co lepiej się opłaca.Zawsze to lepiej jak nam ktoś doradzi co i jak kto się zna na tych sprawach.Czas spłaty także można dostosować pod siebie - są bardzo elastyczni :)
Witam! Zenia, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki w wonga.com. W naszej firmie mamy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=interia.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Re: Pożyczka- gdzie wziąć?

Napisał(a): ~Paweł -

~Paulina A w tym feniko nie mieliście żadnych problemów ze spłatą? Ja na razie jestem zadowolona, faktycznie wystarczyło wszystko ogarnąć w internecie. Pieniądze szybko były na koncie. Teraz ,,tPylko" spłacić :D
nie miałem żadnych problemów, cztery raty i koniec
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pożyczka- gdzie wziąć?