11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń107
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +-21
11 ppt ?

Pożyczka ze sprawdzonego źródła (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pożyczka ze sprawdzonego źródła

Napisał(a): ~Gościnnie -

~robert85 zapisz sie do Getru, tam zbierają po 10 zeta od każdych POszolomów
a co to ma do pożyczek? Ja polecę sprawdzonagotowka.pl możesz bezpiecznie brać kase, tylko zapoznaj się z warunkami jakie są w trakcie podpisywania umowy.

Napisał(a): ~Andrzej -

najszybsza w tym wypadku byłby jakiś bank choc rozumiem ,ze nie dostaniesz pożyczki . generalnie ja też miałem taka sytaucje . szczescie bylo takie ,ze miałem uzbierane czesc pieniędzy , brakowało mi 2 tysiące wiec wziąłem pozyczke online w extraportfel na 45 dni bez odsetek . Potem w dniu spłaty brakło mi 100 zł , aże wypłata była za pare dni , skorzystałem z refinansowania na 7 dni ;) spłąciłem wszytsko ;)

Napisał(a): ~Picture -

Szczerze mówiąc to nie wiem jak sprawa wygląda z taką kwotą . Bardzo sprawdzoną firmą pożyczkową na pewno jest lendon . Z tym ,ze tutaj pierwsza pożyczka udzielana jest do 2500 zł na okres 45 dni . Przy wyzszych kwotach nie wiem jak sprawa wygląd bo nigdy tkaich dużych nie pożyczałam. W każdym razie zawsze można sobie przedzwonić na infolinie i się zapytać jak to wygląda

Napisał(a): madox66 -

Idź do banku ale jeśli uważasz że ci nie dadzą i interesują cie parabanki to ci współczuję.Parabanki jesli nie bedziesz płacił w terminie krociowych rat zedra z Ciebie ostatnią koszule a autko sprzeda komornik za grosze jakiemuś kolesiowi.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pożyczka ze sprawdzonego źródła