8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +-21
8 ppt ?

Pożyczka ze sprawdzonego źródła (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pożyczka ze sprawdzonego źródła

Napisał(a): ~Gościnnie -

~robert85 zapisz sie do Getru, tam zbierają po 10 zeta od każdych POszolomów
a co to ma do pożyczek? Ja polecę sprawdzonagotowka.pl możesz bezpiecznie brać kase, tylko zapoznaj się z warunkami jakie są w trakcie podpisywania umowy.

Napisał(a): ~Andrzej -

najszybsza w tym wypadku byłby jakiś bank choc rozumiem ,ze nie dostaniesz pożyczki . generalnie ja też miałem taka sytaucje . szczescie bylo takie ,ze miałem uzbierane czesc pieniędzy , brakowało mi 2 tysiące wiec wziąłem pozyczke online w extraportfel na 45 dni bez odsetek . Potem w dniu spłaty brakło mi 100 zł , aże wypłata była za pare dni , skorzystałem z refinansowania na 7 dni ;) spłąciłem wszytsko ;)

Napisał(a): ~Shacko0 -

Co do pożyczek to z tymi firmami trzeba uważać. Łatwo pożyczyć a potem męczarnia ze spłatą. Moja znajoma tak wpadła niestety, dlatego ja bylam bardzo ostrozna. Wzielam pierwszą pożyczkę od lendonhttps://www.l(...)don.pl/ i nawet wszystko mi wyjaśniono co do opłat i terminu spłaty. Wszystko poszło bezproblemowo.

Napisał(a): oewonga -

~markoz W wonga masz w podobnej kwocie ratalną pożyczkę. Sam ostatnio korzystałem z tej oferty, bo kupowałem wakacje dla siebie i żony.
Witam! Markoz dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Bardzo się cieszę, że mogłeś te pieniądze przeznaczyć na wakacyjny wyjazd. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=interia.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pożyczka ze sprawdzonego źródła