Praca czeka na Facebooku (12)

Praca czeka na Facebooku

Temat dotyczy artykułu: Praca czeka na Facebooku

Zamiast spędzać godziny na Facebooku na obserwowaniu znajomych możesz wykorzystać ten czas na poszukiwanie pracy na tym portalu. W ten sposób "siedzenie na fejsie" nareszcie zmieni się w coś pożytecznego!

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Napisał(a): 1155 -

Na fejsie to jest klawe życie. Integracja na całego, w dzień i w nocy, bez żadnych granic. Pracodawcy powinni się cieszyć, bo to lepsze niż specjalne wyjazdowe imprezy zakładowe - zero kosztów, a jak świetnie można się poznać, uaktywnić, zabawić. Każdy z każdym, kolega z kolegą, szef z podwładnym, podwładny ...
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lodzianin -

praca to jest w fabrykach, a nie na faceboku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Elektron -

Niedługo rząd, za nasze podatki, będzie zatrudniał Specjalistów ds. Inwigilacji Facebooka... Wystarczy zobaczyć ile zapytań wysyłają rządy do Facebooka o dane konta danego użytkownika, a do tego ile z tych próśb zostało odrzuconych bo były nieuzasadnione... Masakra... więcej o tym możecie poczytać tutaj:http://www.co(...)ebooka/
Załączniki:
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): bez kom -

Praca czeka a bezrobocie rośnie. Komu sie to oplaca? Czy agencje pośrednictwa pracy dobrze szukają pracowników?


Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zen -

Nie mam konta u Żyda, czy jestem przez to antysemitą?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zdziwiony -

To co to za pracodawca jak szuka pracowników na "fejsie"? Jak ktoś lubi siedzieć na takich portalach to będzie to samo robił w pracy. Pierwsze pytanie pracodawcy powinno być czy delikwent lubi "takie" rzeczy, jak tak, to do widzenia.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): zen -

Poszukiwanie pracowników na port. społ??? I sprawdzanie jego preferencji prywatnych tamże??? Głupia nowomoda, która omamia nawet tych, co z zasady powinni unikać tego jak ognia. Żenada...Ocknijcie się wreszcie, bo zaczyna to przypominać próby bycia na siłę trendy i cool przez nastoletnie podrostki.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz