88
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
88 ppt ?

Praca na czarno - warto? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Praca na czarno - warto?

Napisał(a): gość -

A ja sobie świetnie radzę! Polecam wszystkim, którzy nie chcą być pracoholikami. Pracuję w domu 4-5 godz dziennie, mam czas dla rodziny i swoje zainteresowania. Zarabiam świetne pieniążki a nie przepracowuję się. I o to chodzi prawda?
Polecam
pracazdomu.com/gberes
INTERIA.PL

Re: Praca na czarno - warto?

Napisał(a): gość -

JASNE ŻE WARTO! nie masz co prawda ubezpieczenia ale co to za ubezpieczenie gdy i tak by lekarz ci pomógł musisz czekać pół roku lub iść prywatnie, nie uzbiera ci się emerytura - ale albo nie dożyjesz, albo będziesz miał tak małą że lepiej nadwyżkę z zarobionych na czarno odłożyć na jakiś własnym koncie i mieć godziwą emeryturę.
Jedyny minus z taką pracą to kwestie związane z wypłatą. albo spisz umowę z szefem (cichą) by mieć zabezpieczenie, albo nagraj z nim rozmowę (wiem że to nielegalne ale i praca taka - więc niech wie że łatwo mu z tobą nie pójdzie gdyby szukał niewolnika).
i zarabiaj uczciwe pieniądze nieuczciwymi metodami skoro nasz kraj ma cię w dup...e

Re: Praca na czarno - warto?

Napisał(a): gość -

O TO TUTAJ CHODZI, ZE ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE WYNAJMOWAŁA NA SŁUPY, JAK OTWORZYĆ TĄ PUSZKĘ PANDORY- JEDNA WIELKA MACHICHINA SUTENERSTWA, WYNAJMU, NARKOTYKÓW I W DAWANIA ALIBI NA TANDECIE DLA SKARBÓWKI - DLATEGO DZIEWCZYNA M.I. MUSIAŁA ZNIKNĄĆ , MIĄŁA PODSŁUCH ZAŁOŻONY, POROBIONE ZDJĘCIA , BYŁA SZANTAŻOWANA I ZASTRASZANA, ZA DUZO MÓWIŁA ! MAFIA !

Re: Praca na czarno - warto?

Napisał(a): gość -

Każdy z nas wie jaka jest sytuacja w kraju i na świecie. Jest ciężko. Praca legalna to na jaką pensje można liczyć? Najniższa krajowa i to wszystko. Co do emerytury to sobie ją wyliczcie jaka będzie wielka i ciśnienie wam zejdzie. Lekarz ... i tak wszystkie wizyty robimy prywatnie, więc idzie to z naszej kieszeni. Zatem rachunek jest prosty lepiej na czarno bo więcej. Nie chcą zatrudniać bo i wśród pracowników trafiają się cwaniaki. Zaraz po umowie na zwolnienie i trzeba płacić a fachowca nie ma i koszty ZUS itp. Każdy z nas ma rozum i potrafi liczyć. Zawsze można samemu założyć firmę i zatrudnić ludzi a nie psioczyć na niesprawiedliwych i nieuczciwych szefów. Pozdrawiam marudy.

Re: Praca na czarno - warto?

Napisał(a): qmril -

Moim zdaniem praca na czarno to fatalny pomysł, zawsze jest szansa że coś ci się stanie podczas pracy, a ty nie będziesz miał ubezpieczenia. Dlatego według mnie lepiej poszukać jakiejś porządnej pracy, oczywiście rozumiem, że to nie jest łatwe, bo sama obecnie mam problem ze znalezieniem czegoś konkretnego, ale za jakiś czas skorzystam ze spotkania Marii Bucardi http://magiczny-swiat.com/category/466755/spotkania-anielskie.html które powinno mi pomóc w znalezieniu pracy.

Re: Praca na czarno - warto?

Napisał(a): justys13579 -

Ja nie polecam też kiedyś miałam taką propozycję, ale odmówiłam. Znalazłam sobie pracę na tej stronie http://www.mo(...)y-w-uk/ . Strona to taka nasza polska pracuj tylko oferty sa z UK wyjechałam jaiś czas temu i nie żałuję zarabiam tutaj naprawdę bardzo fajne pieniądze, mam ubezpieczenie i wszystko to co powinnam mieć. Nie muszę się martwić, że ktoś na mnie nakabluje i dostanę grzywną i inne tego typu sprawy.

Re: Praca na czarno - warto?

Napisał(a): DominikaTamara -

Myślę że nie warto pracować na czarno, no chyba że już na prawdę nie mamy wyjścia i musimy za coś żyć, ale nie radziłabym tak funkcjonować dłużej. Może warto w tym czasie zdobyć jakieś nowe kwalifikacje, żeby zaistnieć na rynku pracy. Wystarczy chociażby jakiś język obcy.
Załączniki:

Re: Praca na czarno - warto?

Napisał(a): ~JakuckY4 -

Teraz w branży budowlanej jest sporo inwestycji, a pracownicy żądają coraz wyższych stawek. Z resztą nie tylko Polacy ale Ukraińcy również. Tutaj praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-woj-wielkopolskim/ możecie poczytać o tym, że pracodawcy wciąż mają problem ze znalezieniem murarzy, zbrojarzy czy tynkarzy. Teraz jest dobra pora na to, żeby negocjować lepsze warunki pracy.

Re: Praca na czarno - warto?

Napisał(a): ~karol -

gość JASNE ŻE WARTO! nie masz co prawda ubezpieczenia ale co to za ubezpieczenie gdy i tak by lekarz ci pomógł musisz czekać pół roku lub iść prywatnie, nie uzbiera ci się emerytura - ale albo nie dożyjesz, albo będziesz miał tak małą że lepiej nadwyżkę z zarobionych na czarno odłożyć na jakiś własnym koncie i mieć godziwą emeryturę.
Nie dokońca jest tak jak piszesz. Co zrobisz jeżeli poważnie zachorujesz i będziesz potrzebował operacji wartej kilkadziesiąt tyś. zł. Trudno mi jest sobie również wyobraźić, że ktoś będzie miał taką samodyscyplinę, że będzie wstanie samodzielnie odkładać przez kilkadziesiąt lat na emeryturę. Znacznie lepiej poszukać pracy na etacie i ewentualnie dodatkowo wyrabiać nadgodziny lub znaleźć sobie dodatkowe zajęcie. W dużych miastach jak Kraków, Wrocław lub Poznań znalezienie pracy nawet bez doświadczenia nie powinno stanowić problemu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca na czarno forum
  • praca na czarno forum 2017
  • warszawa praca na czarno opinie
  • Praca na czarno opinie
  • praca na czarno na budowie
  • stawka za godzinę pracy na czarno
Do góry strony: Praca na czarno - warto?