12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +22
12 ppt ?

praca przez Internet (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

praca przez Internet

Napisał(a): ~daruś -

Hej :)
Zastanawiam się nad podjęciem pracy przez Internet. Do tej pory pracowałam normalnie w firmie za biurkiem, ale moja 3 letnia córka bardzo za mną tęskni (wychowuję ją sama, gdy byłam w pracy opiekowała się nią moja mama). Bardzo często też choruje...
Czy są wśród Was mamy, które pracują przez Internet? Jesteście w stanie pogodzić opiekę nad pociechami z pracą? Polecacie pracę przez Internet?
Pozdrawiam :)
INTERIA.PL

Re: praca przez Internet

Napisał(a): ~rysia -

miałam podobny problem, też jestem samotną mamą. nie chciałam jednak pracować przez internet, chyba bym zwariowała będąc cały czas w domu. no i zarobki były bez porównania. znalazłam pracę, która oferuje bezpłatny żłobek na terenie firmy, każdą wolną chwilę spędzam tam z moją pociechą :)

Re: praca przez Internet

Napisał(a): ~marttt -

Pracowałam w ten sposób przez pewien czas, ale to było strasznie ciężkie. Tak naprawdę nie byłam ani w domu, ani w pracy. Nie potrafiłam się skupić ani na synku ani na tym, co mam jeszcze do zrobienia... Ogólnie nie polecam takiego rozwiązania, no chyba, że masz dużo silnej woli, dyscypliny i cierpliwości. Pozdrawiam! :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: praca przez Internet