Komentarze (41)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Robert -

Dochody Pasywne przez Internet - grupa na Facebooku. z 7 000 $ robimy 1 mln w 2 lata :)
ciekawe czy sie uda
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Marcin. -

Kiedys pracowal sam ojciec i starczyło nawet na wczasy bo zakład doplacal. Teraz pracuja oboje i na wczady nie stać!!!
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): szef -

Pracoiwnik ma sie cieszyc ze pracuje a nie myslec tylko o pieniadzach.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Cvv -

Ukryćciee mundurowym, posłom, sędziom,adwokatów, dyrektorom,górników, nauczycielom itd. W polsce jest duza grupa uprzywilejowanych.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kręciołek -

Ja zarabiam teraz w nowej pracy ok.2500 na rękę j jestem mega zadowolony.Jeszcze do niedawna zarabiałem 1800,a teraz tak znaczna różnica w zarobkach.
Odpowiedzi (4)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): PATRIOTA -

WITAM A U NAS W FIRMIE NIE MAM POPRAWY JUŻ 9 LAT TAK DOKŁADNIE 9 LAT .PRACY CORAZ WIĘCEJ A PŁACE W MIEJSCU NAWET NIE MA INFLACYJNEGO . O PREMII TO NAWET NIE WSPOMNĘ . DŁUGO BY PISAĆ ALE NIE WARTO BYLE DO EMERYTURY .POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIM ABY W KOŃCU PRACOWNIK BYŁ DOCENIANY W KAŻDEJ PRACY I ZARABIAŁ NA GODNE ŻYCIE
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ble -

Moja Żona pracuje w U.W. w Bydgoszczy. Z tego co słyszę są tam ogromne kominy płacowe. Dla zwykłych pracowników ciężko pracujących bie ma podwyżek,dla tych "swoich" są. Żona będąc na macierzyńskim nie dostała podwyżki,które były częściowo rozdawane w Urzędzie. Przyszła do pracy po macierzyńskim i co? Już 7 miesiąc leci a podwyżki wynagrodzenia nie ma. Ktoś je wziął jak jej nie było w pracy..Tylko ciekawy jestem gdzie są związki zawodowe które podobno świetnie tambfunkcjonują bo to już zakrawa o nierówne traktowanie pracowników...:-/
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): gośc -

Najszczęśliwszy dzień w moim życiu.: dziecko wyjechało z tego kraju. Zarabia w tydzień tyle co tu w miesiąc i da się godnie żyć.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): No jak to jest -

Czyich rodakow?
Niemcow czy moze neonazistow bo gubie sie w tym...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz