Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Napisał(a): BHIO -

Nie jestem fanem Lewandowskiego ale myślę że 50 goli w reprezentacji osiągnie i pobije Smolarka szkoda że większość to mecze ze słabszymi drużynami ale bramki to bramki liczą się tak samo!!!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Martin -

nie Smolarek tylko Lubański strzelił te 48 bramek dla nas
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): bulwar -

Klozet to klozet szwab i tyle.Po co piszą o sprzedawczyku niemieckim.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): Czorny -

A króla futbolu i największej baletnicy Messsiego nie ma w tym zestawieniu?? Czyżby za mało hajsu płacili w Argentynie i gwiazdorowi nie udaje sie strzelić nic :))))
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): z-za -

Pan redaktor nie ma pojęcia o czym pisze. Gdzie jest Włodzimierz LUBAŃSKI z 50 bramkami??!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Zeneq -

Ja w kadrze swojej wsi Kolonia Kobyla Wola zaliczyłem 120 bramek i taką jedną Jadźkę (też na boisku za remizą) więc jestem lepszy od tego araba. Bo on pewnie zaliczał kozy.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Erwin aus Bonn -

Dlaczego dajecie zdjęcie tego co się zawsze wypierał Polskości,mimo że dla prawdziwych Niemców zawsze był Polaczkiem.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ekspert -

GRATULACJE DLA INTERI !!! Dla polski 48 bramek strzelił Włodzimierz Lubański nie Smolarek. Jak ktoś z interi to czyta to mam pytanie, czy trzeba mieć skończone gimnazjum żebym mógł też pisać takie artykuły.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): muka -

W tych rozgrywkach, w których gra Trynidad czy Iran czy Kuwejt na porządku dziennym są wyniki 15:0 i podobne. Nie porównujcie tamtych piłkarzy z europejskimi czy południowoamerykańskimi
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kibol 1922 -

Już nie mieliście kogo umieścić na tej liście tylko kibla z miejsca ósmego. Niech on się tutaj nie pokazuje jak tak kocha te swoje germany. Już wolę sto razy Podolskiego. On przynajmniej nie zapomina o swoich korzeniach, o bliskich pamięta, przyjeżdża tu na wakacje ze swoim synkiem, nie wstydzi się że jest z pochodzenia Polakiem. Bo ja tego .................. nie rozumiem jak można się wstydzić swojego pochodzenia bo ten kibel tak właśnie robi
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz