97
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +4
97 ppt ?

Prawiczek- co na to kobiety? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prawiczek- co na to kobiety?

Napisał(a): ~Toman -

No to jest jak jest. Jestem prawiczkiem i WYDAJE mi się, że najwyższy czas to zmienić :P. Laski nigdy na mnie nie leciały, ale raczej na moich kumpli. Gdziekolwiek wyszedłem nie miałem z nimi żadnych szans, bo lepiej się prezentują, mają flow i wgl. Dodam, że to typowi podrywacze, którzy zawsze potrafią powiedzieć, to co gąski chcą usłyszeć. Nie chce wynajmować nikogo, żeby mieć z głowy pierwszy raz, a jestem już w takim wieku, że nie znajdę dziewczyny o tym samym "statusie". Żadna doświadczona laska na mnie nie spojrzy, a jak mam się nie przyznać, skoro zauważy to po sekundzie. Nie wiem jak do tego podejść i przede wszystkim, jak obejść temat :P. Za kilka lat stuknie mi 30, a laski wiedzą jak rozpoznać prawiczka z 50 km. :D
Co teraz? Czy któraś z was dziewczyny miałaby coś przeciwko? Czy byłybyście w stanie to przeżyć, wiedząc, że możecie takiego faceta wiele nauczyć, tak żebyście wyciągnęły jak najwięcej korzyści?
INTERIA.PL

Re: Prawiczek- co na to kobiety?

Napisał(a): olianka -

Hm.. Ciężki orzech do zgryzienia.. Z jednej strony, to czy jesteś prawiczkiem to tylko Twoja sprawa. Z drugiej kobiety z reguły wolą bardziej doświadczonych mężczyzn.. Ale nie masz się czym przejmować i nie przyznawaj się. Inna sprawa jest taka, że wiele kobiet też czeka z takimi sprawami, przecież nie wszystkie kobiety na świecie szukają jakiegoś seksmastera.. Poza tym.. Co to znaczy, że za kilka lat stuknie Ci 30? Masz 22 czy raczej 28 lat? Nic na siłę, nie spiesz się

Napisał(a): ~bexia -

Ja miałam faceta, który swój pierwszy raz miał dopiero przed sobą.. może na początku było trochę inaczej, ale nadrabiał werwą :) z czasem szybko zczaił co i jak i jest nam razem super. Z kolei moja koleżanka miała taką przygodę, że facet nie powiedział jej, że jest prawiczkiem i nawet teog nie zauważyła, tak więc wszystko zależy :)

Napisał(a): ~koliberek -

Po sposobie opisu sytuacji nie wierzę, abyś był prawiczkiem i nie piernicz kacabołów jaki to z ciebie pokrzywdzony gość. Śmierdzisz mi na kilometr zawodowym podrywaczem i liczysz na jakąś nimfomankę, której wszystko jedno z kim, rzuci się na ciebie i dogodzi. Zadzwoń na 112, ale nie po dziewczynę, tylko po pomoc medyczną, bo jest ci bardziej potrzebna.

Napisał(a): ~lola -

olianka Hm.. Ciężki orzech do zgryzienia.. Z jednej strony, to czy jesteś prawiczkiem to tylko Twoja sprawa. Z drugiej kobiety z reguły wolą bardziej doświadczonych mężczyzn.. Ale nie masz się czym przejmować i nie przyznawaj się. Inna sprawa jest taka, że wiele kobiet też czeka z takimi sprawami, przecież nie wszystkie kobiety na świecie szukają jakiegoś seksmastera.. Poza tym.. Co to znaczy, że za kilka lat stuknie Ci 30? Masz 22 czy raczej 28 lat? Nic na siłę, nie spiesz się
"Doświadczony"="przechodzony" :(

Napisał(a): ~Minimax -

Ja jestem facetem ... wiec nie odpowiem ci na twoje pytanie ... ale dam mala sugestie. Z tego co przeczytalem ... to ty skupiasz swoje mysli na tym ze nie miales seksu z kobieta jeszcze ... i to co emenuje z twojego wpisu to prawie same NEGATYWY. Siebie widzisz w takim swietle i swoja przyszlosc. Ja mam 52 lata i troche przezylem. Ja nie mam watpliwosci, bo to sobie juz udowodnilem, ze nasze mysli kreuja rzeczywistosc czyli to co przezywamy kazdego dnia. Gdybym byl Toba to pierwsza rzecza jaka bym zrobil to przestal dawac uwage tym myslom ktore takie a nie inne doswiadczenia ci daja.Po co rozmyslac o tym czego nie dostaniesz .. jak nie masz zielonego pojecia czy tak bedzie. Zamiast tak myslec (czyli dawac energie zyciowa tym myslom).. zacznij widziec siebie (stworz obraz w umysle) ze juz jestes z kobieta ktora ciebie kocha i ty ja. Nie mysl o samym seksie bo to bezsens. seks z osoba do ktorej nic nie czujesz to ..... zwierzecy instynkt tylko ... niegodny czlowieka. Gdy bedziesz kochal i milosc bedzie was laczyc to nie bedzie to tylko seks .. to bedzie duzo wiecej. Chciej tego ... wyobrazaj sobie to kazdego dnia i NIGDY NIE DAWAJ UWAGI glupim myslom jakie beda przychodzic. Pomin je .... jakby nie istnialy ... a z czasem bedzie ich mniej.
Poza tym .. zacznij DOCENIAC SIEBIE. TY to cos wiecej niz to cialo i twoje mysli, z twoja praca, zainteresowaniami, itp. itd. Warto wiedziec kim sie jest ... zycie sie wtedy zmienia SAMO. Ale do tego trzeba chciec na to znalezc odpowiedz.A do tego trzeba dorosnac ... lub stworzyc tyle bolu w swoim zyciu ze nic innego nie pozostaje. Obys nie musial tej ostatniej drogi doswiadczac. Powodzenia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prawiczek- co na to kobiety?