107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi58
  • Ocen na +0
107 ppt ?

prezent dla chłopaka (59)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

prezent dla chłopaka

Napisał(a): -

Witam, nie mam pomysłu na prezent dla chłopaka na zbliżające się Walentynki, jesteśmy ze sobą rok czasu. W sumie zaczęliśmy ze sobą być parę dni przed świętem zakochanych. W tamtym roku spędziliśmy ten dzień w kinie, teraz chciałabym mu dać jakiś prezent, ale zupełnie nie wiem co, może podsuniecie jakąś myśl?
INTERIA.PL

Re: prezent dla chłopaka

Napisał(a): WildD -

Obwiąż się czerwoną kokardą i upozuj pięknie na kanapie, najlepiej skąpo odziana lub wcale. ;o) Faceci to bardzo lubią, a poza tym jesteś najlepszym prezentem, który mógł się trafić twojemu chłopakowi. ;o).

Napisał(a): -

Tylko nie dawaj mu siebie jako prezent bo zrozumie to jako nietakt i brak twoich manier co może doprowadzic Do rozerwania waszego związku Nic nie niszczy tak wspólnej Przyjażni jak SEKS - Seks to taki bez zobowiazan dobry jest dla Zwierząt a nie Ludzi sama rozumiesz - Bo jestem Psychologiem od takich spraw a w sumie kim ja nie jestem to nie ma takiej rzeczy.

Napisał(a): gość -

wiele zależy od tego co go interesuje, ile masz na na to kasy itp.
po pierwsze o czym wiele kobiet zapomina to ma być prezent dla niego, nie dla Ciebie, myślę że najlepiej jakiś przydatny, może zestaw kosmetyków, albo gadżet do samochodu, drobiazg typu kubek czarny ale gdy nalewasz gorący napój ukazuje się nadruk, może być zaprojektowany przez Ciebie np, z dedykacją i Waszym zdjęciem, albo Twoją sexowną czy radosną fotografią. Pomyśl czy jest jakiś alkohol który lubi np, whisky, likier,koniak i kup mu dobrą butelkę tego napoju i ładnie zapakuj. Jeździcie na nartach albo desce? jeśli tak to może już teraz pogadaj z nim i zaproponuj mu by w tym roku zamiast prezentów na walentynki był 3 dniowy wypad w góry,
albo pomyśl o jakiejś ciekawej książce jeśli lubi, czy płycie jego ulubionego zespołu,
nie wiem czy Ci to pomoże ale napisze Ci co ja dałam narzeczonemu w tym roku na święta, mikołaja i co planuje mu dać na walentynki a co na urodziny jakie ma na początku marca, kto wie czy uda Ci się z tego zaczerpnąć pomysł,
mikołajki- whisky, święta- rękawiczki motocyklowe, walentynki-nowe słuchawki do telefonu, urodziny-albo kończące sezon narty na Kasprowym albo zainwestuje w coś samochodu.

Napisał(a): gość -

Co prawda nie wiem jak blisko jesteście, ale ze swojej strony mogę pokazać Ci co kupiłam ja:http://allegr(...)4951880 spodobał mi się ten album bo nie wygląda tak tandetnie jak inne kamasutry tylko bardziej elegancko, a tematyką odpowiada Walentynkom :)
Jeśli chcesz coś skromniejszego to może zastanów się nad tym, jakie ma hobby i idź w tym kierunku.

Pozdrawiam, Agata
« Wróć do tematów
Do góry strony: prezent dla chłopaka