Odpowiadasz na:
prezent dla mamy

Agaa35
Temat dodał(a):
Agaa35 -
Witajcie dziewczyny! Muszę się Was poradzić w kwestii biżuterii , nie bardzo umiem się zdecydować co dać mojej mamie na prezent. Pomyślałam że potrzebuje biżuterii do sukienki na chrzciny , wypatrzyłam fajny sklep z śliczną bizuterią i chcę coś jej kupić ale nie umiem się zdecydować:) będę zamawiała z tego sklepu http://sklep.arlekin.design/64-bizuteria-srebrna zerknijcie i poradźcie mi co najbardziej spasuje się z czerwona sukienką bo taką będzie miała .

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: prezent dla mamy

Napisał(a): ~aldona48849 -

Jeśli chodzi o biżuterię, którą będziemy nosić dłużej, ma nam posłużyć na wiele wyjść, to ja bym postawiła na coś ponadczasowego, np. złoto. Złoty łańcuszek, bransoletka i kolczyki, taki zestaw sprawdzi się przy wielu kreacjach.

W sumie sezon ślubny już jest w pełni, kto ma zaproszenie ten musi szukać kreacji i dodatków.

Jeśli szukacie biżuterii dla siebie lub na prezent to w Warszawie wyprzedaje się jubiler na ul. Senatorskiej. Większość biżuterii jest przeceniona ok 50%, nawet do 70%.
A na hasło, że znaleźliście informację w Internecie, dostaniecie dodatkowe 5%. Ja w ten sposób zgarnęłam biżuterię z opalami z 65% zniżką.

Napisał(a): ~Alisa -

Ja mamie sprezentowałam e—notatnik, znalazłam fajny model w Teletorium i to był dobry pomysł. Mama bardzo często go używa :)

Napisał(a): ~ewa -

Ja zawsze tradycyjne prezenty kupuje;) Mama ostatnio miała urodziny to kupiłam jej suszarkę do włosów na electro.pl. No ale przynajmniej wiem, że na pewno jej się przyda ;)

Napisał(a): ~Wiktoria -

Ja dla swojej ostatnio kupiłam rozświetlacz Kyoto z Bikora. Mama już od jakiegoś czasu o nim mówiła więc mam pewność, że prezent trafiony i mama zadowolona. Teraz każdy makijaż nim wykańcza a dzięki temu jej twarz wygląda na bardziej wypoczętą i młodszą;)