56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +-6
56 ppt ?

Prezent dla ośmiolatka (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Prezent dla ośmiolatka

Napisał(a): xenia11 -

Skoro chodzi na kilka zajęć dodatkowych to może faktycznie go w więcej nie ładuj' ale zainwestuj w jakąś fajną rzecz do rozrywki (piłka, łyżwy, deskorolka, strój piłkarski) byle by w kontekście tego co On i tak lubi robić, a nie co musi;)
Może jakaś gra na PS czy komputer?
Jakiś gadżet typu słuchawki do komputera?
Zabawka typu lego albo poważne puzzle, jeśli chłopak lubi- tylko upewnij się,że nie ma dokładnie takiego samego zestawu ( a jeśli nie masz możliwości, to może zadbaj o sklep przyjmujący wymianę, i zabierz go później do sklepu, by wybrał zestaw)
Albo zadabaj dla niego o jakieś fajne popołudnie innego dnia(bo rozumiem,że ma w urodziny przyjęcie) i zabierz go ,zależnie od zainteresowań w miejsce które mogło by mu się spodobać, a w którym często nie bywa: park rozrywki, tor gokartowy, cyrk, aqapark, park linowy itd. Do tego zafundujesz jeszcze dzieciakowi pizze na obiad i dobre lody wieczorem i uwierz mi bd. Zachwycony, byle dobrze wybierz :)))

Napisał(a): balonowo -

xenia11 Skoro chodzi na kilka zajęć dodatkowych to może faktycznie go w więcej nie ładuj' ale zainwestuj w jakąś fajną rzecz do rozrywki (piłka, łyżwy, deskorolka, strój piłkarski) byle by w kontekście tego co On i tak lubi robić, a nie co musi;)
Zabawka typu lego albo poważne puzzle, jeśli chłopak lubi- tylko upewnij się,że nie ma dokładnie takiego samego zestawu ( a jeśli nie masz możliwości, to może zadbaj o sklep przyjmujący wymianę, i zabierz go później do sklepu, by wybrał zestaw)
Albo zadabaj dla niego o jakieś fajne popołudnie innego dnia(bo rozumiem,że ma w urodziny przyjęcie) i zabierz go ,zależnie od zainteresowań w miejsce które mogło by mu się spodobać, a w którym często nie bywa: park rozrywki, tor gokartowy, cyrk, aqapark, park linowy itd. Do tego zafundujesz jeszcze dzieciakowi pizze na obiad i dobre lody wieczorem i uwierz mi bd. Zachwycony, byle dobrze wybierz :)))
Właśnie zależy mi na tym, by dostał ode mnie coś, co rozwinie w nim jakąś pasję. Nie chcę inwestować w komputery - dzieciaki i tak za dużo czasu przed nimi spędzają. Spróbuję rozwinąć w nim jakieś zacięcie sportowe ;)

Napisał(a): gość -

Ja, mając osiem lat miałem do dyspozycji kawałek sznurka, patyk i pusta puszkę po konserwie. Cóż, czasy sie zmieniają. Kup mu wędkę, jeżeli chcesz rozwinąć w nim pasje. Może jakies żarcie do domu przyniesie na kolacje. A jeżeli ma to być bardziej fizycznie aktywne zajęcie to wrotki, deskorolki, rower ? No chyba ze wykazuje jakies zainteresowania muzyczne: keyboard, gitara, skrzypce.

Napisał(a): xenia11 -

balonowo
xenia11 Skoro chodzi na kilka zajęć dodatkowych to może faktycznie go w więcej nie ładuj' ale zainwestuj w jakąś fajną rzecz do rozrywki (piłka, łyżwy, deskorolka, strój piłkarski) byle by w kontekście tego co On i tak lubi robić, a nie co musi;)
Właśnie zależy mi na tym, by dostał ode mnie coś, co rozwinie w nim jakąś pasję. Nie chcę inwestować w komputery - dzieciaki i tak za dużo czasu przed nimi spędzają. Spróbuję rozwinąć w nim jakieś zacięcie sportowe ;)
Jeśli nie chcesz inwestować w rzeczy związane z komputerem(choć na temat komputerów mam akurat inne zdanie, zwłaszcza u dzieci mających inne zajęcia, tzn. Uważam je za fajną sprawę, od której nie ma sensu izolować, ani zbytnio ograniczać )nie ma problemu byś wybrał coś innego, co związane jest z zainteresowaniem dziecka, albo byś Go zabrał w jakieś fascynujące dla 8latka miejsce ;))

Napisał(a): gość -

autorun1 Legoland, Phantazialand, Disneyland
Legoland to świetny pomysł! Byłam z córką rok temu- bawiłyśmy się świetnie. W tym roku też chciała jechać, ale nieoczekiwane wydatki więc musiałam odmówić i nagle cudem trafiłam na taki portal Dziecko w Podróży, gdzie za zapisanie się do bezpłatnego magazynu dla aktywnych rodziców dostaje się bilet do Legolandu w Billund- zapisałam się i dostałam, także i w tym roku pojedziemy :) Akcja jeszcze aktualna z tego co widzę także wklejam jakby ktoś chciał skorzystać-http://www.dz(...)eckiem/

Napisał(a): JWe33 -

Jest dużo pomysłów na prezent dla dzieci w tym wieku;) ja osobiście jestem zdania, że prezent powinien rozwijać, dlatego stawiam na gry edukacyjne, puzzle, klocki;) ostatnio kupowałem na prezent klocki sluban, to jest odpowiednik lego, tylko tańszy, ale można z lego połączyć, pasują idealnie;) na sharg.pl można takie znaleźć;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla omiolatka
  • prezent dla omiolatka chopca forum
Do góry strony: Prezent dla ośmiolatka