56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +-6
56 ppt ?

Prezent dla ośmiolatka (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Prezent dla ośmiolatka

Napisał(a): gość -

dla dziewczynki fajnym pomysłem jest lampka na biurko, a ta jest na prawdę świetna, fajnie wygląda, podstawa zmienia kolory (cała tęcza jest ich :) i dobrze świeci. W sumie to może być jak i lampka nocna bo ma trzy stopnie jasności.

Napisał(a): Mania555 -

Książka i tylko książka!
Polecam: Labirynt Lukrecji, Agnieszki Chylińskiej, świetna książka dla ośmiolatek i nie tylko. Moja córka ją uwielbia!
"Labirynt Lukrecji", czyli tajemniczy labirynt i dziewczynka, która postanowiła przestać mówić. Pięknie ilustrowana baśniowa opowieść o Lukrecji i jej rodzicach mieszkających w starej kamienicy. O jesiennej szarudze i wiosennym ociepleniu, o wyczekiwanych z niecierpliwością zagadkowych kopertach i tęsknocie za szczęściem.

Napisał(a): gość -

Ludzie opamiętajcie się !! Komputer na prezent dla ośmiolatka?! To jest jeszcze dziecko, a co dostanie na komunię, osiemnastkę itp okoliczności? Trochę przystopujcie, bo sami uczucie dzieci, że już w tam młodym wieku mogę mieć dosłownie "wszystko".

Napisał(a): badaniazabawki -

Witamy wszystkich,
jesteśmy studentkami Politechniki Łódzkiej i w ramach koła naukowego chcemy przeprowadzić badania dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej zabawek:https://docs.(...)iewform
Z góry serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nasze badania mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa dzieci.
Nie uda nam się to bez WASZEJ pomocy

Napisał(a): ~madziutek8 -

Moim zdaniem najlepszym prezentem dla dzieciaków wtakim wieku sa jakieś książeczki czy kolorowanki. Tak, żeby rozwijały :) Zerknij sobie na stronkę księgarni internetowej inbook.pl, Ja stamtąd zamawiam i jestem bardzo zadowolona :)

Napisał(a): ~TeresaPe -

Jesli chodzi o bezpieczeństwo zabawek to wiele firm pozostawia w tej kwestii wiele do życzenia.. głównie chodzi o te z Chin ,gdzie stawia się na ilość a nie jakość. Kiedyś mój syn prawie połknął strużki ze schodzącej farby od zabawki. Od tamtej pory kupuję drewniane zabawki polskich producentów. Nie zaryzykuję już kolejny raz, bo następnym razem mogę nie zdążyć na czas. Myślę ,że drewniane zabawki nie muszą być nudne, bo wielu rodziców podchodzi do nich sceptycznie. Takie zabawki jak ta http://www.ni(...)no.html może być dobrym pomysłem na prezent, którym dziecko będzie się cieszyć przez długi czas.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla omiolatka
  • prezent dla omiolatka chopca forum
Do góry strony: Prezent dla ośmiolatka