Reklama

676
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +-3
676 ppt ?

prezent dla przyjaciółki na urodziny - pomożecie?:) (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

prezent dla przyjaciółki na urodziny - pomożecie?:)

Napisał(a): -

Witam serdecznie, jestem tu nowa. trafiłam tutaj szukając pomysłu na niebanalny prezent z okazji urodzin dla mojej przyjaciółki.Taką przyjemną atmosferę tu macie i tak dobrze sie was czyta... Może i mnie pomożecie? Bardzo liczę na waszą pomoc i nieocenione pomysły...
Nie chcę kupowac nic banalnego, typowego. W ogóle wyznaję zasadę, ze najlepsze prezenty to te, które wykonuje się sercem, a nie są zwiazane z wydawaniem ogromnych ilosci pieniędzy.
Czytałam gdzieś o takim zbiorze opowiadań (czy konkretnie jednym opowiadaniu), oprawionym w skórę i opatrzonym dedykacją (nbapisanym oczywiście samodzielnie) i cos takiego za mną "chodzi".
Jak myślicie, ma to sens? Mamy z przyjaciółką po 37 lat, swoje rodziny... a jednak to jedyna osoba, na któą tak naprawde mogę liczyć zawsze, o każdej porze.
Czy w naszym wieku taki prezent nie byłby zbyt infantylny i dziecinny?
Bardzo zależy mi na czyms, nad czym mogłabym popracowac sama, ew. dodatki dokupując w sklepie.
Brakuje mi też tematu na ewentualne opowiadania...
A moze macie jakieś inne pomysły? Bardzo prosze, pomóżcie

Re: prezent dla przyjaciółki na urodziny - pomożecie?:)

bardzo proszę, nie zostawiajcie tego postu bez odpowiedzi.... Nie mam gdzie zapytać, a to bardzo ważna dla mnie osoba - taka prawdziwa przyjaciółka na któą zawsze mogę liczyć nawert wtedy gdy wszyscy inni z rodziny zawodzą...

ja myślę że musisz jej kupić coś ładnego
np.
bluzkę biżuterię perfum jakiś medalion który będzie dla was oznaką przyjażni albo coś takiego
np.daj jej pieniądze żeby sobie coś kupiła albo zrub wam zdjęcie i kup jakąś ładną oprawkę albo jeszcze mam jedną propozycje jak lubi grac w jakies gry to jej kup albo to już ostatnia propozycja zapoznają z jakimś chłopakiem
to tyle mam tych propozycij a i jeszcze jedno witamy u nas pozdrawiam i całuje Karolina

To Ty najlepiej znasz przyjaciolké i wiesz czy to bedzie odpowiedni prezent.
Moge Ci powiedziec ,ze mnie bardzo ucieszyl album ze zdjeciami w formie wydawnictwa ,ktory zamowila corka dla nas na dzien babci i dziadka .Znalazla gdzies w necie wydawnictwo w USA poslala zdjecia malucha i nasze wspolne i mam teraz ksiazeczke o naszej rodzinie .Mozna tam naniesc wlasne komentarze rowniez :))

Ja również mam taką przyjaciółkę od serca, na której zawsze mogę polegać i powiedzieć jej o wszystkim - bardzo sobie to cenie i myśle, że ona również. Co do prezentu - moznaby kupić bilety na koncert czy wernisaż waszych ulubionych artystów, albo zrobić cos bardziej materialnego czyli pozbierać wszystkie wspólne wspomnienia w postaci zdjęc, biletów etc. i zebrać to w jednym albumie z cytatami, ważnymi datami itd. :)) Zostanie z Wami na zawsze ;)

No właściwie to wszystko zależy od tego, co ta koleżanka lubi. Jeżeli lubi biżuterię - kolczyki, wisiorki albo zbiera np. charmsy, to spokojnie możesz poszukać czegoś tutaj: Link mają tam w fajnych cenach biżuterię z kryształków swarovskiego.

O, taki karnet to fajna rzecz - zwłaszcza jeśli np. by się szło razem z koleżanką ;) Albo wspólne wyjście do fryzjera czy do kosmetyczki. I do tego takie bardziej materialne rzeczy jak: mały torcik z dedykacją czy ramka ze wspólną fotografią - na medialuxie do wyboru do koloru ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla przyjaciki
  • prezent na urodziny dla przyjaciki
  • prezent urodzinowy dla przyjaciki
  • prezent dla przyjaciki na urodziny
  • prezent dla koleanki
  • prezent dla przyjaciolki
  • prezent dla przyjaciolki na urodziny
  • prezent na urodziny dla koleanki
  • prezent na urodziny koleanki
  • prezent dla koleanki na urodziny
Do góry strony: prezent dla przyjaciółki na urodziny - pomożecie?:)