159
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +89
159 ppt ?

Prezent opozycji dla rządzących! (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezent opozycji dla rządzących!

Napisał(a): ~Franek -

Niezależnie od tego, czy ktoś jest za PiS czy nie, musimy jednak wspólnie rzetelnie podejść do sprawy i stwierdzić: opozycja w Polsce ma się kiepsko. Za pasem wybory samorządowe - jesienią - partie powoli rozkręcają się, już za niedługo będziemy mogli naprawdę... zacząć liczyć wtopy! Ale, ale, to już dziś, pierwsza z nich - Partia Nowoczesna i Partia PO wystartowały z kampanią pod hasłem "bliżej ludzi". Wprawnemu obserwatorowi sceny politycznej na pewno szybko przyjdzie do głowy, że... gdzieś już to hasło słyszał. Tak, tak! Brawo! To stare hasło... PiS u! PiS z takim hasłem wystartował do wyborów samorządowych w 2016 roku! Pomysł z gruntu nieudany, domena już dawno wykupiona, ba, nawet nadal można wykorzystywać banery reklamowe "bliżej ludzi' (te od PiS)

No cóż. Nasuwają się dwie kwestie:
1. Która z partii rzeczywiście jest "bliżej ludzi"?
2. Czy każdy chce być w tym kraju jak Kaczyński?
INTERIA.PL

Re: Prezent opozycji dla rządzących!

Napisał(a): ~Gość -

Opozycja ma się źle bo nie ma lidera. Ci którzy są to tylko udają liderów. Nie mają charyzmy do walki z PiS ani nic do zaproponowania Polakom. Niestety - wiem, że boli ale taka jest prawda na nasze nieszczęście. Biorą kasę za jak to młodzież mówi "klejenie głupa".

Re: Prezent opozycji dla rządzących!

Napisał(a): ~ew55 -

jks06 Ta oPOzycja to wielka "nowoczesna" totalna wpadka i kompromitacja !!! Co oni mają Polakom do zaoferowania poza krzykiem i kwikiem o rzekomym łamaniu demokracji ?
co potrafi opozycja ? tylko kompromitacja i głupota w wypowiedziach. wszystko negują , a sami nic nie potrafią zaproponować Polakom. Opozycję ogarnęła niemoc
« Wróć do tematów
Do góry strony: Prezent opozycji dla rządzących!