253
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi224
  • Ocen na +0
253 ppt ?

Prezent świąteczny (225)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prezent świąteczny

Napisał(a): PosterPlate -

Witam wszystkich,

Nieubłaganie nadchodzą święta a wraz nimi odwieczny problem prezentów. Czy macie swoje sprawdzone pomysły?

Co najczęściej wybieracie na prezent dla swoich bliskich kiedy nie macie pojęcia co kupić? Prezenty "dla domu" są dobrym pomysłem?
INTERIA.PL

Re: Prezent świąteczny

Napisał(a): anngre -

Kiedy nie wiem, co kupić, zazwyczaj wybieram książkę albo płytę. Inna sprawa, jeżeli osoba, dla której ma to być prezent, należy do grona raczej dalszych znajomych i upominek ma być niezobowiązujący - wtedy zazwyczaj kupuję coś zapachowego, jakieś eleganckie sole do kąpieli, pachnące świeczki. Ostatnio natknęłam się na sklepik z ręcznie robionymi słodkościami, w ofercie mają słoiczki wypełnione cukierkami i ładnie ozdobione, to fajna alternatywa dla klasycznych czekoladek :).
Co do prezentów "dla domu" - raczej ich unikam, ale niedawno znajoma bardzo ucieszyła się z zestawu dużych kielichów do wina. Wiedziałam, że jej się podobają :).

Napisał(a): gość -

Ja zawsze mam z tym problem i często kończy się na kosmetykach, książkach lub płytach z dobrą muzyką.

Ostatnio spotkałam w sieci mówiące kartki, są również wzory świąteczne.http://www.au(...)duct=32

Nagrywa się pozdrowienia i wysyła.
Co o tym sądzicie? Ja chyba kupie kilka takich gadających , mówiących kartek i wyślę na święta bożego narodzenia.

Prezenty...ta nowa moda,szpan podsycany przez tych co chcą zarobić,zbić kasę.Prezent to tylko dla dzieci i dla kogoś w wyjątkowej sytuacji.Osobiście wolę kogoś obdarzyć uśmiechem,ciepłem,miłością i być wyjątkowym.To najlepszy prezent.

veryAnka a co z prezentami dla dzieci? na co stawiacie?
Zależy od wieku. niemowlęta można cos praktycznego ale straszym juz nie. kupuje sie rzeczy praktycznych ale raczej zabawki czy inne ich pragnienia. starszym nastolatka można kase albo elektronike. Oprucz kilko miesiecznych odradzam, kupowanie ubran czy slownikow. jeslii ksiazka to dla kogos kto lubi czytac.

gość
veryAnka a co z prezentami dla dzieci? na co stawiacie?
Zależy od wieku. niemowlęta można cos praktycznego ale straszym juz nie. kupuje sie rzeczy praktycznych ale raczej zabawki czy inne ich pragnienia. starszym nastolatka można kase albo elektronike. Oprucz kilko miesiecznych odradzam, kupowanie ubran czy slownikow. jeslii ksiazka to dla kogos kto lubi czytac.
CO DO SLOWNIKOW TO TYM KILKO LATKA ODRADZAM BO TO PRAKTYCZNY PREZEENT A NIE COS CO MA SPRAWIC RADOSC A TO CEL PREZENTU

Praktyczny i ładny prezent, to zapachowe rzeczy, np. świeczuszki, lampiony, płyn lub sól do kąpieli w ładnym opakowaniu, albo drobne figurki porcelanowe, ładne ramki na zdjęcia z fotografią, małe obrazki na ścianę, albo coś wykonanego własnoręcznie, np. uszyć coś, uszydełkować a do tego zrobić kartkę świąteczną wykonaną własnoręcznie, albo kupić styropian w kształcie choinki do tego cekiny i udekorować ją- wygląda to ślicznie:):):)
Wg. mnie nie liczy się przede wszystkim to, żeby prezent był od serca:):):)

Praktyczny i ładny prezent, to zapachowe rzeczy, np. świeczuszki, lampiony, płyn lub sól do kąpieli w ładnym opakowaniu, albo drobne figurki porcelanowe, ładne ramki na zdjęcia z fotografią, małe obrazki na ścianę, albo coś wykonanego własnoręcznie, np. uszyć coś, uszydełkować a do tego zrobić kartkę świąteczną wykonaną własnoręcznie, albo kupić styropian w kształcie choinki do tego cekiny i udekorować ją- wygląda to ślicznie:):):)
Wg. mnie liczy się przede wszystkim to, żeby prezent był od serca:):):)
Przepraszam w tamtym poście przez pomyłkę napisałam nie liczy się..., a to ma być LICZY się...
Pozdrawiam;D

Napisał(a): dreess -

Nie wiem czy świeczki to praktyczny prezent ??? Chyba, że u kogoś często światło zabierają -hihi

Książki przydatne w nauce typu słowniki wcale nie są złe... ja zawsze w środku znajdowałam jeszcze jakąs wkładkę (finansową) , więc jestem na tak :D

Najważniejsze nie jset chyba co : płyta czy książka, czy zabawka, ale żeby była dobrana dla konkretnej osoby zgodnie z jakimiś jej zainteresowaniami...

Z blach ucieszy się ktoś kto lubi piec i często to robi -to nie ja :(

Ja czekam na premierę debiutanckiej płyty A. Zaryckiego -moja mama go bardzo lubi i jak tylko usłyszałam, a raczej zobaczyłam w kinie, to wiedziałam, że muszę jej kupić.
A sam tytuł "Krajobraz rzeczy pięknych" zachęca mnie samą do zapoznania się z zawartością :)

Napisał(a): -

no tak ten sam dylemat co roku :) Ja postawiłam sprawę krótko i najzwyczajniej w świecie pytam kto co chce :) Trzeba sobie życie ułatwiać ;)
Oczywiście na początku wszyscy a po co? lepiej sobie coś kup i takie tam... Ale jak im tak powiercę dziurę w brzuchu to coś zawszę wyciagnę :)
Mama postanowiła sobie wybrać kilka kosmetyków z Avonu, tata narzekał ostatnio na pokrowce w aucie - więc za wiele nie musiałam pytać,a moja sporo młodsza siostrzyczka (od niej to w ogóle nie muszę wyciągać co chce,bo zanim zdążę zapytać to wiem już min.2miesiące wcześniej ;) ) zaśpiewała sobie zegarek,koleżanki w klasie takie mają i ona też chce. W sumie jak się sama przyjżałam to niczego sobie można je zobaczyć tu www.slapwatch.pl. Dobrze,że pracę mam w miarę,bo Ona dobrze wie,że mam miękkie serce i nie potrafię jej niczego odmówić ;) NO cóż uroki bycia straszą o 10 lat siostrą ;)

Ja również z doborem prezentów mam wielki problem ;/ Ostatnio na urodziny chłopaka szukałam chyba miesiąc. Nic się nie dał podpytać co by go ucieszyło - tylko niespodzianka i niespodzianka ;D Myśle ok, skoro taki wybredny niech będzie - wklikalam w google niespodzianka dla chłopaka i mi wyskoczyłohttp://niespo(...)ajka.pl Początkowo podeszłam do tego neiufnie - myśle będzie kot w worku, ale termin gonił więc kupiłam :D Wybrali i wysłali na mój adres no i czekałam. Przyszło - otwieram a tu opakowany prezent z kokardką. Myśle - kurcze, a jak bedzie lipa i się bede musiala wstydzic - no nic - ryzyk - fizyk. Daje - chłop otwiera - kufel lodowy - ucieszył się szczerze - mówił, że kumple mu będą zazdrościć :D No i się wygadałam skąd kupiłam ;p "Powiedział, że na święta też z tego sklepu chce;p chyba mam problem z prezentami z głowy :D
Polecamhttp://niespo(...)ajka.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • upominki świąteczne forum
  • prezent swiateczny
  • prezenty bożonarodzeniowe forum
Do góry strony: Prezent świąteczny