26 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń423 tys.
  • Odpowiedzi22 tys.
  • Ocen na +-37
26 tys. ppt ?

Prezydent Andrzej Duda - jak oceniacie prezydenta? (22367)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Prezydent Andrzej Duda - jak oceniacie prezydenta?

Napisał(a): Marcin65 -

Prezydent wszystkich czy nie wszystkich Polaków?
Dwa lata po wyborach Andrzej Duda przyznaje, jak jest naprawdę
http://memnew(...)borach/
Załączniki:

Napisał(a): szanel59 -

Marian Kmita, dyrektor sportu w Telewizji Polsat, w wywiadzie dla serwisu http://Polsat(...)port.pl ujawnił, że otrzymał polecenie z Kancelarii Prezydenta, żeby w transmisji nie pokazywać Andrzeja Dudy. Zadzwoniła do mnie - nie wiem czy pani szefowa Kancelarii Prezydenta czy jakaś jej wysoka urzędniczka, już nie pomnę nazwiska - z takim oto zdaniem: „Jest polecenie, żeby nie pokazywać prezydenta” - opisał Kmita. - Uśmiałem się w myślach i pytam grzecznie panią, z jakich powodów prezydenta - któremu należy się szacunek, że w ogóle wybrał na ten mecz, bo inni prezydenci w przeszłości raczej omijali tego typu widowiska, chociaż też byli patronami Pucharu Polski - mamy ukrywać. Nie usłyszałem żadnej odpowiedzi, która by mnie satysfakcjonowała.Gdyby to była prośba, starałbym się ją zrozumieć, natomiast polecenie brzmi kuriozalnie - zdradził Kmita.

Warto przypomnieć, że rok temu przy okazji finałowego spotkania na Stadionie Narodowym Andrzej Duda został wygwizdany przez kibiców.

Napisał(a): gość -

ten potomek dba o rodakow-czyli o swoich-czyli zydoski narod.zle mowia o hitlerze i stalinie . dlaczego przecoz to byli ich rodacy-czli zydzi.tora zakazuje z;le mowic o rodakakach-braciach.ida leprze czsy rodakom-zydm,lecz polaki odczuja to w bliskim czsie.SZALOM

Napisał(a): AAla -

Nareszcie mamy godnego prezydenta! Szanujmy go, bo robiąc to szanujemy siebie! Przecież on jest naszym przedstawicielem a poza tym rzeczywiście przewyższa o kilka klas poprzedników, zwłaszcza Komorowskiego. Warto siebie szanować! jeżeli my go nie będziemy szanować, to sami nie będziemy szanowani!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • andrzej duda forum
Do góry strony: Prezydent Andrzej Duda - jak oceniacie prezydenta?