12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń224
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +5
12 ppt ?

problem z komentarzami (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

problem z komentarzami

Napisał(a): Iwona19 -

Witam. Mam taki problem. Piszę komentarze pod danym artykułem. Zawsze jak dostaję odpowiedź to na ding mi się wyświetla wiadomość o tym. Ale jak kliknę na link tam to muszę szukać wśród wszystkich komentarzy tego mojego by przeczytać. Tak jest od niedawna. Wcześniej było tak, że jak kliknęłam to od razu się wyświetlał ten mój komentarz wraz z wszystkimi napisanymi przez innych komentarzami. Nie wiem czemu się to zmieniło.
Jak to zmienić?
INTERIA.PL

Re: problem z komentarzami

1916
Dariusz91 Nie jestem pewien ale chyba można to zmienić w ustawieniach powiadomień.
Można zmienić odpowiedzi ale nie komentarze.
No właśnie. Ale jak to zmienić. Bo ja nic nie robiłam a nagle coś się zmieniło i mam teraz tak. Ludzie piszą odpowiedzi na moje komentarze (pod artykułami), a ja nie mogę ich odczytać bo muszę długo szukać pośród wszystkich komentarzy.

Napisał(a): 1916 -

Iwona19
No właśnie. Ale jak to zmienić. Bo ja nic nie robiłam a nagle coś się zmieniło i mam teraz tak. Ludzie piszą odpowiedzi na moje komentarze (pod artykułami), a ja nie mogę ich odczytać bo muszę długo szukać pośród wszystkich komentarzy.
Wiem to irytujące na dłuższą metę, zauważyłem ze jak samemu doda się komentarz pod swoim komentarzem to później bez problemu go odnajduje, najgorzej jak jest pusty lub ktoś coś tam doda, szkoda że tak się dzieje bo tam ciekawiej niż na forum.

Na prawdę nie mogę Ci pomoc, z chęcią poczekam na odpowiedź od Admina.

1916
Iwona19
Wiem to irytujące na dłuższą metę, zauważyłem ze jak samemu doda się komentarz pod swoim komentarzem to później bez problemu go odnajduje, najgorzej jak jest pusty lub ktoś coś tam doda, szkoda że tak się dzieje bo tam ciekawiej niż na forum.

Na prawdę nie mogę Ci pomoc, z chęcią poczekam na odpowiedź od Admina.
No ja i tak muszę szukać. Wcześniej to mi się wyświetlał a pod nim rozwinięte wszystkie odpowiedzi.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • nie moge wrcic do komentarza poprzez ding
  • dlaczego ding mi nie wyswietla komentarzy
  • Jak odczyta komentarze w Interii
  • interia nie wywietlaj mi si komentarze
  • nie wida postw pod artykuami w interii
  • nie wida komentarzy pod artykuami w interii
Do góry strony: problem z komentarzami