4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Problemy z rodzicami (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Problemy z rodzicami

Napisał(a): ~GOŚĆ -

Mam 18 lat . Od kilku miesięcy mam chłopaka który myśli o mnie bardzo poważnie. Idę teraz do 3 klasy technikum . Mam już dosyć mieszkania z rodzicami . Od małego muszę sprzątać , gotować ,podawać im obiady . A jeśli tego nie zrobię albo się sprzeciwię dostaje za tą w różny sposób . A potem dostaję nawet za to że płakałam . Jestem osobą bardzo nie śmiałą przez to wszystko. Cały czas mi powtarzają że nie jestem nic warta do niczego się nie nadaję .Porównują mnie do mojej kuzynki . Jaka to ona jest wspaniała i wogóle .Nie mogę wychodzić nawet na chwilkę z koleżanką bo od razu jest telefon nawet jak jeszcze nie dojdę do jej domu gdzie jestem co robię . Dlaczego nie odbieram kiedy wracam. Za ile będę .Nie mam wogóle własnego życia . Wracam ze szkoły muszę sprzątać . Nie pójdę do szkoły bo się zdarzy taki dzień że źle się czuję muszę posprzątać cały dom bo inaczej dostanę za to mimo że bardzo źle się czuję . Nie potrafię się przeciwstawić . W środku mnie wiem że bardzo się boję mamy. NAwet jak mam odmienne zdanie co do niej to i tak dostaje bo uważa że w tedy pyskuje . Mój chłopak uważa że powinnam się wyprowadzić do niego . Że powinnam to wszystko przerwać ale czy dobrze bym zrobiła w tedy ? Jak uważacie ?
INTERIA.PL

Re: Problemy z rodzicami

Napisał(a): ~GOŚĆ -

[cytat kogo=Sikorsky]Jeszcze za wcześnie na przeprowadzkę do chłopaka.

Pamiętaj, że nikt nie ma prawa cię bić w domu. Takie rzeczy są karalne. Podobnie jak znęcanie się psychiczne nad drugim człowiekiem.

Tak wiem o tym ale co jeśli boje się cokolwiek z tym zrobić ? Ponieważ boje się że coś mi się stanie ?

Napisał(a): Sikorsky -

~GOŚĆ][cytat kogo=Sikorsky Jeszcze za wcześnie na przeprowadzkę do chłopaka.

Pamiętaj, że nikt nie ma prawa cię bić w domu. Takie rzeczy są karalne. Podobnie jak znęcanie się psychiczne nad drugim człowiekiem.

Tak wiem o tym ale co jeśli boje się cokolwiek z tym zrobić ? Ponieważ boje się że coś mi się stanie ?
Na pewno w Twojej szkole jest pedagog, a może i nawet psycholog. Spróbuj skontaktować się z kimś takim. Rozmowa jest dyskretna i nikt nie musi o niej wiedzieć.

Czego się boisz?

Napisał(a): gość -

Nie każdy musi kłamać jak ty na forach . Po co ta osoba miałaby kłamać?Obrażaj sam siebie a nie inne osoby . Nie każdy ma tak idealne życie. A dziewczyna ma problem i nie powinna być tak traktowana ... Nikt tobie czytać tego nie każe .Przeszkadza ci nie pisz na to a nie piszesz to co piszesz .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Problemy z rodzicami