5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń35
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Próbowałem przez skrzynkę - nikt nie czyta - MAM PYTANIE (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Próbowałem przez skrzynkę - nikt nie czyta - MAM PYTANIE

Napisał(a): taie -

Czy istnieje możliwość przeniesienia (przy omyłkowym wklejeniu ) z działu do działu jeśli tak to jak to zrobić ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Na poprzednie pytanie proszę nie odpowiadać - znudziło mnie czekanie.

Jeśli ktoś z userow wie proszę o podpowiedź .
INTERIA.PL

Re: Próbowałem przez skrzynkę - nikt nie czyta - MAM PYTANIE

Napisał(a): Admminka -

Szanowny Panie,

temat do innego działu może przenieść administrator. Proszę wysłać do mnie w wiadomości prywatnej informację z linkiem, o jaki wątek chodzi. W ten sposób wątek zostanie niezwłocznie przeniesiony do właściwej kategorii.
Czekam zatem na informację z linkiem do wątku.

Pozdrawiam serdecznie

Admminka Szanowny Panie,

temat do innego działu może przenieść administrator. Proszę wysłać do mnie w wiadomości prywatnej informację z linkiem, o jaki wątek chodzi. W ten sposób wątek zostanie niezwłocznie przeniesiony do właściwej kategorii.
Czekam zatem na informację z linkiem do wątku.

Pozdrawiam serdecznie
Dzięki ! Ale nie mnie to dotyczy a pytałem bo jest taki user "mesjasz" co wstawia swe religijne tematy gdzie popadnie a zapomina że jest dział RELIGIA

Admminka Dziękuję za informację. Uporządkujemy forum i zwrócę uwagę Użytkownikowi o konieczności zakładania tematów we właściwej kategorii.

Pozdrawiam!
Dzięki !
Miłego dnia.

Napisał(a): ~gosc -

Admminka Dziękuję za informację. Uporządkujemy forum i zwrócę uwagę Użytkownikowi o konieczności zakładania tematów we właściwej kategorii.

Pozdrawiam!
Obiecanki cacanki, a mesjasze forumowe ireneo (jednokrotnie zbanowany) i judas, nadal klepią w polityce. Minął już prawie miesiąc! Po prostu wstyd!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Próbowałem przez skrzynkę - nikt nie czyta - MAM PYTANIE