186
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +19
186 ppt ?

Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów

Napisał(a): gość -

Na stawy w diecie pomaga najbardziej wpierw witamina C , potem witamina D , wapń , witaminy wszystkie z grupy B , Omega 3 , magnez i kolagen zawarty w mięsie ( Zwłaszcza skura kurczaka , paruwy , selcesony ) Do tego trzeba codziennie zażywać ruch i w tym jest dylemat bo jak masz uszkodzone np wiązadła w kolanach i nie możesz chodzić to chorujesz od braku ruchu , a jak chodzisz to dochodzi do stanu zapalnego spowodowanego ścieraniem sie chrząstki w kolanach . Nawet jak sprawia to ból trzeba zażywać minimalną dzienną dawke ruchu , chociaż 1 - 2 kilosa musi być codziennie przebytych z kapcia żeby stawy mogły sie dożywić przez płyn limfatyczny .

Napisał(a): ~gość -

najlepiej wypróbować na własnym organizmie czyli nie jeść mięsa około miesiąca tak by organizm wyczyścić i po tym czasie spróbować jeść mięsne potrawy i zobaczyć jaka będzie reakcja organizmu,co będzie bolało,jakie będzie samopoczucie.
Moje stawy totalnie niszczą kwasy owocowe i w związku z tym owoców prawie nie jem a jak zjem to reakcja organizmu jest dyscyplinująca.

Napisał(a): ~geś -

Jak odstawisz mięso i mleko może i stawy Cię boleć nie będą, ale na pewno nabawisz się innych dolegliwości, poważniejszych. Tych produktów nie powinno się z diety eliminować, Twój organizm ich potrzebuje.

Napisał(a): ~zbig -

Lubię wieprzowe, pije mleko jogurt i inny nabiał. Nie mam bóli stawów i generalnie nic mi nie dolega prócz doraźnie skutków kontuzji sportowych MMA, 47 lat. Każdy jest inny - odstaw wieprze zobacz ja będziesz się czuł(a). Zyczę dobrego zdrowia.

Napisał(a): gość -

Pierwsza diagnoza w moim przypadku brzmiała RZS, druga RZZSK oraz stawów bocznych. Po nocy dochodziłam do funkcjonalności stawów ponad 2 godziny. RZS w 207 zmusił mnie do rezygnacji z rolek nart i snowboardu. W 2014 mój organizm odrzucił mięso nabiał jaja strączkowe, paprykę.i zboża, kasze jadam tylko w miesiącach zimowych. Od 2015 nie bolą mnie stawy nawet po ciężkiej fizycznej pracy typu obsługa łopaty przez cały dzień. Wróciły rolki rower snowboard i. Nie muszę się zatrzymywać jadąc autem co godzinę dla rozprostowania kości. Permanentna anemia odeszła w niebyt i Hasimoto okazało się okresową niewydolnością, 3 dniowe migreny i ból głów również nie występuje. Cofają mi się zmiany zwyrodnieniowe w stawach palców , barkach i kręgosłupie. Od 2 lat nic mnie nie bolało.

Napisał(a): ~Gość -

~BUL
~gość Niby jesteś tym co jesz. Ale dobry schabowy jest OK :)
Czyli czym ? Jeden wpiernicza schabowe z kompotem a inny kawior popija kefirem to czym są?
Pierwszy jest świnią, a drugi jesiotrem. Obaj mają domieszkę trawy. :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów