Projekt ustawy o zawodach pielęgniarki i położnej (74)

Temat dotyczy artykułu: Projekt ustawy o zawodach pielęgniarki i położnej

Ułatwienie cudzoziemcom wykonywania w Polsce zawodów pielęgniarki i położnej oraz doprecyzowanie wyposażenia szkolnych gabinetów profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej - zakłada projekt noweli ustawy, który został skierowany do dalszych prac w podkomisji.

Komentarze (74)

Dodaj komentarz

Napisał(a): pacjent -

Siostry do roboty. Siostro, basen. Pozdrowienia dla wszystkich tzw. magistrów pielęgniarstwa i położnictwa
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): pacjęęt -

Nareszcie! Nasze pielęgniary na niczym się nie znają.Siedzą tylko w tych swoich dyżurkach i kawkują. Ukrainki jak przyjdą wszystko się zmieni. Nawet za najniższą krajową będą dobrze pracować.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): xyz -

nie tylko pielęgniarki ale pamiętajcie też o nauczycielach i nie tylko....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): sssSSS -

KONOWALY I PIGULY TO W 70% CHAMKI BURAKI NIEROBY I LESERY
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): realista -

czyli teraz bedziemy miec pielegniarki z libii, syrii itd bo po co naszym dac podwyzke, lepiej wygnac za granice i sciagnac takie co beda pracowac za grosze...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): eko -

Polskie głupki konował płacą najwyższe pensje na świecie. Nie ma kraju, w którym konował na państwowym zarabiałby 10-20 razy tyle co podatnik go utrzymujący, jesteście do cna ogłupiałym narodem
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): debo -

Ostatnio osoby z mojej rodziny przebywały w szpitalu. Przez wiele lat uważałam. że pielęgniarkom dzieje się krzywda. Teraz zmieniłam zdanie. Poza jedną były okropne.Opryskliwe, nie reagujące na wzywania pacjentów, traktowały leżących starych ludzi przy zabiegach pielęgnacyjnych jak worek kartofli.Ja byłam w klinice na zabiegu kardiologicznym i było zupełnie inaczej. Zyczliwe pielęgniarki, wspaniała opieka. Wiele zależy od dyrekcji i postawy lekarzy. Ty pierwszym płacą za dużo. tym dobrymi za mało
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ola -

Pielęgniarki zarabiają dobrze w Polsce, za taką pracą to nawet sporo za dużo. Zarobki lekarzy to juz jest po prostu kpina z podatników.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): dobra rada -

Typowa działalność PO. Nie dać zarobić uczciwie Polakom, lepiej obcokrajowców zatrudnić. A nasze pielęgniarki wysłać za granicę albo na bezrobotne. Dziękujemy ci PO za twą łaskawość i bardzo dobre pomysły jak z niczego zrobić coś. Na szczęście to już ostatnie miesiące rządzenia i może ktoś z głową przyjdzie. A przynajmniej ktoś kto liczy się z dobrem Polaków.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Wieszcz -

zaiste dziwne i pokrętne: zamiast polepszać sytuację pielęgniarek i ogólnie pracownikom to rzad lansuje poglad a taki .uj, naściagamy obcych co będa robić za półdarmo:))
To naprawdę wróży sukces gospodarczy Polski
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz