20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń574
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Projektant wnętrz po studiach czy po kursie? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Projektant wnętrz po studiach czy po kursie?

Napisał(a): -

Ciekawi mnie, jakie macie doświadczenia, co myślicie? Dla mnie już raczej za późno na kolejne studia, więc jeśli miałabym się decydować na zmianę zawodu, to tylko dzięki kursom... niby projektowania wnętrz można się uczyć wszędzie, jest mnóstwo kursów. Pytanie czy warto?
Znacie jakiś dobry kurs projektowania przestrzeni?
INTERIA.PL

Re: Projektant wnętrz po studiach czy po kursie?

Napisał(a): gość -

Napisz, co tak naprawdę chcesz robić po takim kursie? Czy chcesz pracować jako projektant, czy po prostu jest to Twoja pasja... będzie łatwiej coś doradzić.

Możesz też sama poczytać o możliwościach i kierunkach w projektowaniu wnętrz, możesz zająć się po prostu stylizacją - szybsze efekty za mniejsze pieniążki, zobacz np tutaj:http://artcub(...)rz.html

Napisał(a): -

bardzo Ci dziękuję za tego linka, super rozpisane :) łatwiej będzie mi teraz decydować... na chwilę obecną to stylizacja wnętrz brzmi dla mnie najciekawiej - chciałabym mieć maksymalnie dużo wspólnego z pięknem ;)

Napisał(a): LuizaM -

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym Kursie Projektowania Wnętrz prowadzonym przez Szkołę Praktycznych Umiejętności ArtCUBE.

Program szkolenia kładzie nacisk na przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu architekta wnętrz, stylisty oraz dekoratora. Uczymy organizacji przestrzeni, projektowania wnętrz i praktycznej obsługi profesjonalnego oprogramowania (InteriCAD T5, KDmax, IronCAD, Photoshop).
Pokazujemy proces pozyskania, zrozumienia i obsługi klienta, co w dobie rosnącej konkurencji jest cenną umiejętnością. Z takimi umiejętnościami, potwierdzonymi dyplomem (certyfikatem) ArtCUBE osoby niezdecydowane na samodzielne prowadzenie swojej działalności, są wysoko cenione w branży. Kurs projektowania wnętrz łącznie obejmuje 306 godzin zajęć oraz do 250 godzin konsultacji.

W programie nauczania znajdują się zagadnienia:
1. Aranżacja i projektowanie wnętrz
2. Materiałoznawstwo
3. Obsługa klienta
4. Wykorzystanie oprogramowania (w tym: InteriCAD T5, Photoshop, IronCAD, KDmax)
5. Odręczny szkic i rysunek
6. Praca z własnym projektem
7. Zajęcia dodatkowe (w tym pozycjonowanie własnej strony internetowej)

Dodatkowe korzyści dla kursantów:
Rabat 1000 złotych (netto) na zakup InteriCAD T5
Rabat 500 złotych (brutto) na zakup KD max
Kurs „Wdrożenie i obsługa InteriCAD T5” w cenie
Wersje edukacyjne programów: IronCAD, KDmax, Photoshop w cenie
Aktywne konto hostingowe w cenie
Domena internetowa w cenie (jeśli jest dostępna)

Miejsce kursu: Kraków
Termin kursu: od 1 lipca do 9 sierpnia 2013
kontakt: biuro@artcube.edu.pl
telefon: (12) 445 62 19
e-mail: biuro@artcube.edu.pl
Zapraszamy na naszą stronęhttp://artcub(...).edu.pl

Promocja: przystąp do wakacyjnego kursu projektowania wnętrz w ArtCUBE i kup InteriCAD T5 za pół ceny!
Promocja ograniczona czasowo do 30 czerwca 2013 roku lub do wyczerpania limitu miejsc.

Napisał(a): ~Justa -

Nie jest ważne, czy zrobisz studia czy kurs. Ważne, żeby Ci się chciało rozwijać w tym temacie. Nie jest tak, że jak się raz czegoś nauczysz, to ta wiedza Ci w zupełności wystarczy. Najlepiej zacząć od kursu, wtedy zobaczysz, czy taka tematyka Cię kręci. Jeśli mam Ci poradzić gdzie go zrobić, to polecę Ci ESKK. Mają bardzo dobre materiały do nauki, tak że jak ktoś ma zapał i chęci, to sporo się w ten sposób na pewno nauczy. I na dodatek wygodnie :).

Napisał(a): ~aniabania -

Pewnie że najważniejsze jest to czy będziesz chciała się dalej rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Skończyłam liceum z zakresu projektowania wnętrz w łódzkich Szkołach Piłsudskiego. Teraz chodzę na kursy, szkolenia, konferencje, kupuję pisma branżowe by cały czas być w temacie i się rozwijać. Niedawno dostałam pracę w większym biurze w moim mieście. Póki co jestem bardzo zadowolona.

Napisał(a): toemc2 -

Projektant wnętrz to architekt, czyli np. arch. Jan Nowak, tutaj musisz mieć pewien zmysł! Wypozycjonowałem przez kilka lat stronę, która znalazła mnie przez Gugla! Znam się na tym i teraz ta firma ma kilka oddziałów w całej Polsce, a zaczynała od maleńkiego biura w Warszawie!

Napisał(a): Diana74 -

Zgodzę się, że przede wszystkim musisz obejrzeć wiele projektów danej osoby, poczytać w sieci opinie na temat jej pracy etc. Jesli nie masz sama konkretnych pomysłów i nie wiesz jaki styl wybrać, musisz się zdać na naprawdę dobrą osobę. Niby po studiach jest większa wiedza, ale tak naprawdę liczy się doświadczenie, pasja i talent. Zatem trudno porównać. Po prostu szukaj kogoś, kto jak najlepiej zrozumie Twoje potrzeby.

Napisał(a): ~ferrt -

Wiem, że formę interaktywnej współpracy mają w http://inventive-interiors.com. W ich panelu multimedialnym widzisz pełny kosztorys i postęp projektowania. Wszystkie materiały projektowe kompletują w jednym miejscu i nie tracisz czasu na spotkania biurowe. Przedstawiona firma przedstawiła mi przepiękne wizualizacje, które nie pozostawiły żadnych wątpliwości wykończeniowych ekipie budowlanej.

Napisał(a): ~wiedniaa -

Ja byłam na takim kursie tutaj http://www.ak(...)now.pl/ i pracuję teraz jako projektantka wnętrz  dzięki temu kursowi spełniłam swoje marzenie  Na tym kursie wspaniale przygotowali mnie do tej pracy, nauczyłam się tylu praktycznych, inspirujących rzeczy..poznałam różne techniki projektowe, uczyłam się o materiałach, kompozycji, jak to wszystko ze sobą zestawiać, bardzo rozwinęłam swoją wyobraźnię przestrzenną. Nauka odbywała się tam w komfortowych, przyjemnych warunkach, jest naprawdę wysoki poziom nauczania, nauczyciele są życzliwi i kurs jest w rozsądnej cenie. Serdecznie polecam, naprawdę warto wybrać kurs organizowany właśnie przez tę akademię. Na pewno się nie zawiedziesz.

Napisał(a): agggy -

Ja wybrałam studia, jestem teraz na drugim roku i według mnie dobrze przygotują mnie one do pracy w zawodzie. Wybrałam architekturę wnętrz ze specjalnością Home design na Chodkowskiej w Warszawie. To dzienne studia, trwają 6 semestrów. Na plus oceniam przede wszystkim kadrę, nowoczesną pracownię komputerową i masę zajęć praktycznych. Uwielbiam wszystko, co związane z architekturą wnętrz, także studiowanie tego jest dla mnie prawdziwą frajdą ;d. Może nad niektórymi przedmiotami trzeba przysiąść i poświęcić trochę czasu, ale ogólnie studia oceniam b. dobrze ;)

Napisał(a): ~olciaa12 -

Ja polecam szkołę NOVA we Wrocławiu. Chodzę na kierunek dekorator wnętrz. Mam dużo zajęć praktycznych a sale zajęciowe są bardzo dobrze wyposażone. Nauczyciele mają nam dużo do przekazania i w ciekawy sposób prowadzą zajęcia.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ironcad 2015 cena
  • ironcad opinie
  • eskk projektant wntrz
  • kurs projektant
  • artcube edu pl co.myslicie
Do góry strony: Projektant wnętrz po studiach czy po kursie?