Komentarze (21)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Anna -

Najlepiej stosować zbilansowaną dietę, ja ostatnio pije koktajle odchudzające i schudłam już 8 kg. Przepisy biorę z bloga fitynka
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Liza -

Codziennie rady typu "jedz, pij to codziennie a...". Chyba pękne.
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): degustator -

Weż pół litra wody i pół litra spirytusy, zmieszaj dodaj do tego dodaj sok wyciśnięty z połówki cytryny i dużą łyżkę miodu. Dokładnie wymieszaj a nawet wstrząśnij. Postaw na kilka dni w ciemnym chłodnym miejscu /nie lodówka/ Już po tygodniu niebo w gębie. Mała miareczka co wieczór i żadne choroby szans nie mają. Smacznego.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): aeerr -

stosowałam prostą dietę opartą na nie podjadaniu wieczorami. Ostatni posiłek o 16. Do tego super suplement diety Slimcea i schudłam 12kg.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Ada -

Działa, działa, potwierdzam, mniej więcej od miesiąca pijemy. Tylko miody kupujcie z dobrego źródła, skończyliśmy słoik gryczanego, akacjowy teraz, potem rzepakowy, a w kolejce lipowy, spadziowy i wrzosowy. Te "miody polskie" z marketu to podróby, z Chin, a jeśli pszczoła miała jakiś udział to i tak była podkarmiana syropem glukozowym.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Adam123 -

Ale to w dzbanku koniecznie? W słoiku nie można?
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): gość -

poniżej film ze sposobem na katar-mleko. Mleko zaśluzowuje i wzmaga katar, na czas infekcji trzeba całkiem odstawić nabiał.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Anka -

Jeszcze troszke melisy i dziurawca. takie nasze lokalne produkty są dla nas najlepsze. Ja je uwielbiam, są naprawdę zdrowe i świetnie wspomagają odchudzanie. Przeczytajcie sobie książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto, oj warto sama najlepiej wiem po sobie..
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz