32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +8
32 ppt ?

Proszę o poradę (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Proszę o poradę

Napisał(a): Ewa123 -

Witam proszę powiedzcie mijesli chciałabym wynająć mieszkanie a jestem samotna matką z trójką dzieci czy ośrodek pomocy społecznej jest mi w stanie opłacić to mieszkanie i czy dostał abym dodatek mieszkaniowy. Ja w tej chwili jestem na wychowawczym proszę o poradę
INTERIA.PL

Re: Proszę o poradę

Napisał(a): ireneo -

wstydzisz się iść do MOPSu? Cyba tu nikt nie da ci porady, zwłaszcza przy tak skąpych danych. Ma miejsce w lokalu dla matki z dzieckiem , czasowo, pewnie możesz liczyć. Mieszkania nikt ci nie opłaci. Nie jesteś posłanką, koleżanką towarzyszy z partii, asystentką Kurskiego. Chyba że masz jedną z wymienionych zasług dla państwa.

Napisał(a): Air842 -

Nie sadze ,zebys otrzymala duza pomoc . Wynajac mieszkanie chyba Cie nie bedzie stac . Dzieciatka trojka sa malutkie to i od nich pomocy niewiele otrzymasz ,zeby pojsc do pracy ..

Moze sprobowalabys poszukac jakas starsza rodzine gdzie wynajeliby Ci pokoj . Jezeli jestes uczciwa i pracowita sadze ,ze tu moze Ci sie uda .. Troje dzieci to duzo w Twojej sytuacji , ale wierze ,ze Ci sie uda ...

Napisał(a): ireneo -

~Polska Myślę ireneo że jesteś durniem przez duże D !
Jak masz pisać głupoty to lepiej stul pysk.

Kobieta ma problemy życiowe i chce mądrej porady a nie głupich wpisów o szkole czy polityce...

Kto wie nich udzieli rady a ci co nie wiedzą niech zamilczą i nie wpisują tych swoich durnych wypocin.
A co tu masz , "trefnego' ?
wstydzisz się iść do MOPSu? Chyba tu nikt nie da ci porady, zwłaszcza przy tak skąpych danych. Na miejsce w lokalu dla matki z dzieckiem , czasowo, pewnie możesz liczyć. Mieszkania nikt ci nie opłaci. Nie jesteś posłanką, koleżanką towarzyszy z partii, asystentką Kurskiego. Chyba że masz jedną z wymienionych zasług dla państwa.

Napisał(a): ~ela -

myślę że możesz ubiegać sie o dodatek mieszkaniowy musisz tylko nie przekraczac limitu dochodów i limitu metrażu mieszkania ale wydaje mi sie że mając trójke dzieci masz niskie dochody i nie wynajmiesz olbrzymiego mieszkania wydaje mi sie że masz szanse żeby dostać dodatek mieszkaniowy

Napisał(a): ~gosc -

Na willie nie mozesz liczyc bo to tylko dla elyt miastowych ale jakas tam klite no to mozesz liczyc ale juz dzieci beda dorosle to moze sie przydac .No tylko domy dla bezdomnych oferuja lozka pietrowe to moze sie zmiscicie bo duzo mieszkan teraz w blokach zamieniaja na lokale dla bezdomnych .teraz to mozna sie zalapac na prace wtakich blokach ale na czarno i placa co laska nowidzisz ile masz w naszym panstwi mozliwosci nawet pod mostem tak czasmi mozna pomieszkac bo trzeba czekac i sluchac niech pani przyjdzie za miesiac .No widzisz bedziesz chodzic i wycierac wszystkie klamki az starosc cie spotka wdomu opieki spolecznej a dzieci wtedy nie potrzebuja matki wiec masz swietlana przyszlosc w naszym ukochanym kraju
« Wróć do tematów
Do góry strony: Proszę o poradę