120
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi107
  • Ocen na +0
120 ppt ?

pryszcze- jakie witaminy? (108)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

pryszcze- jakie witaminy?

Napisał(a): -

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem pryszczy. Nie żebym miała jakieś poważne problemy z trądzikiem, zwykłe cztery pryszcze na krzyż. Ale w moim wieku (23) to i tak o cztery za dużo. Iść z tym do dermatologa to chyba przesada, kosmetyczka jest wg mnie od zadań estetycznych a nie zdrowotnych. Myślę, że mam po prostu jakieś niedobory witamin. Jak mam sobie z tym poradzić? Kupić zwykły zestaw witamin? Jakie pomogą najlepiej? B6? Kwas foliowy? A może jakieś tabletki? Dzięki za pomoc, pozdrawiam
INTERIA.PL

Re: pryszcze- jakie witaminy?

Ja od jakiegoś czasu biorę preparat pod tytułem Visaxinum, który pomógł mi na cerę i naprawdę byłem pozytywnie zaskoczony jego działaniem. Ja tak samo nie miałem jakiś wielki problemów ze skórą, tylko od czasu do czasu się coś pojawiło. Ale jak napisałaś, nawet 4 to za dużo J

oskarh Jeśli w takim wieku masz poważne problemy skórne to coś jest nie tak. Nie próbuj leczyć się na własną rękę, bo efekt może być odwrotny od zamierzonego. Udaj się jak najszybciej do dobrego dermatologa, on na pewno coś ci doradzi
W którym miejscu napisałam, że mam POWAŻNE problemy skórne? Napisałam, że wyskakuje mi od czasu do czasu parę pryszczy na krzyż. Dermatolog by mnie wyśmiał, gdybym przybiegła z takim "problemem" i to jeszcze, jak piszesz- "jak najszybciej" :)

A to Visaxinum, o którym mówicie co zawiera oprócz tego białka bakteriobójczego? Powinnam sobie dokupić do tego jeszcze jakieś witaminy?

Napisał(a): Gość -

Zgadzam się, że przesadą jest bieganie do dermatologa paroma pryszczami. Też nastolatka nie jestem, a jakiś czas temu wysypało mnie na czole. Standardowe kosmetyki nie pomagały i kiedyś w przychodni jak kupowałam kolejny tonik za jakąś bajońską sumę, babeczka mi poleciła Visaxinum. Niedrogi był, to wzięłam. Na efekty trzeba poczekać trochę, ale pomaga. U mnie poprawa pojawiła się po około 5 tygodniach. Z tego co pamiętam w składzie jest cynk, różne witaminy i wyciągi z ziół plus laktoferyna.

Jeśli to tylko kilka pryszczy to chyba nie ma co robić paniki i od razu biec do lekarza. Co innego trądzik, w takim przypadku może pomóc tylko dermatolog. Jak dla mnie to może na początek sięgnij po jakiś suplement diety na poprawę cery, np. Skrzypowitę. Pomaga nie tylko na skórę, ale także poprawia wygląd skóry i paznokci. Ja już jakiś czas stosuję sobie ten preparat profilaktycznie i widzę efekty. Cena jest poza tym atrakcyjna, w aptece Juventa w łódzkiej manufakturze płacę za niego ok. 16 zł.

Prawda jest taka, że z dermatologami to też różnie bywa, nie zawsze trafi się na dobrego specjalistę. Zresztą lekarz zazwyczaj przepisuje jakieś drogie środki zagranicznych firm. Ja kiedyś po wizycie u dermatologa zostawiłam w aptece 100zł na zapisane przez niego krem i żel do twarzy, które nota bene w ogóle nie działały. Później dermatolog tłumaczył się tym, że na każdego działa co innego i trzeba próbować różnych rzeczy. Dziękuję bardzo za takie kosztowne próby. Teraz łykam ten visaxinum, od jakichś dwóch tygodni i już jest lepiej niż po tych superdrogich preparatach!

Znam ten preparat Visaxinum i mogę potwierdzić jego skuteczność stosowałam jakiś czas temu i dosyć szybko widać było efekty, a po za tym jest w dosyć przyzwoitej cenie. Chyba znów muszę zacząć go brać, bo ostatnio trochę to zaniedbałam i efekty widać na twarzy.

Visaxinum jest faktycznie skuteczne na pryszcze. Ewentualnie coś oczyszczającego typu tonik, mogą też być plastry które szybko usuwają tego typu dolegliwości, wybór jest spory całkiem. Ja ostatnio byłam w Juvencie w Manufakturze łódzkiej gdzie jak się okazało zrobiłam prócz zakupów, badanie skóry - robią je za darmo! Do tego porady kosmetologów i farmaceutek w doborze kosmetyków do naszej skóry, jak ktoś jest z Łodzi to polecam wpaść i za darmo z takiej możliwości skorzystać. Może poradzą przy okazji co z konkretnymi dolegliwościami np. często wyskakującymi pryszczami, jak temu zapobiegać etc. Natomiast tak jak mówię, z produktów to przetestuj to Visaxinum i daj znać jakie są efekty u Ciebie.

witaminy akurat nie muszą ci pomóc, ja borykałem się z trądzikiem przez prawie rok stosując rożne toniki, kremy i w końcu zacząłem brać Visaxinum i po 4 tygodniach kuracji i zaprzestaniu jedzenia rzeczy ostrych pomogło. Teraz poza pojedynczymi wypryskami raz na jakiś czas nie mam nic. Więc mogę potwierdzić że działa.

Dziękuję za pomoc. Chyba faktycznie przejdę się jutro do apteki po to Visaxinum. Pytałam się, co brać na pryszcze, a nie GDZIE to kupić. Nie interesuje mnie łódzka Manufaktura, do Łodzi mam pół Polski do przejechania, nawet tam nie byłam nigdy, więc proszę nie reklamujcie jej tutaj. Co do Skrzypowity- jednym z działań skrzypu jest działanie moczopędne. Przy Visaxinum mam tą pewność, że to preparat tylko na pryszcze, a nie jak Skrzypowita- dłonie, paznokcie, cera, co tam jeszcze, a nuż zadziała na trądzik... Rozumiem, że Visaxinym zawiera już w sobie wszystkie składniki, jakich brakuje mojej skórze i nie muszę dokupować witamin b6, kwasu foliowego itd...?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • witaminy na wypryski
  • jakie witaminy na tradzik
  • witaminy na pryszcze
Do góry strony: pryszcze- jakie witaminy?