317
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +104
317 ppt ?

Przeczytawszy artykuł, chcę się z Wami podzielić wiedzą (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przeczytawszy artykuł, chcę się z Wami podzielić wiedzą

Napisał(a): ~gość -

Nowotwory towarzyszą nam już od długiego czasu, nikogo już nie dziwi, że ten czy tamten zachorował. Każdy się boi, ale niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak swoim zachowaniem na co dzień zwiększamy ryzyko zachorowania.. Przeczytałem ostatnio artykuł, w którym wymieniono rzeczy codziennego użytku, które mają szkodliwy wpływ na organizm i są potencjalnym zagrożeniem. I tak, o ile obecność na tej liście patelni (tych z porysowaną powłoką) czy dezodorantów mnie nie zdziwił, to zdumiała mnie szkodliwość świec zapachowych oraz farb i suszonych owoców! Zastawiam się, czy coś jeszcze na tej planecie jest dobre dla naszego organizmu czy może jednak sami się trujemy..
INTERIA.PL

Re: Przeczytawszy artykuł, chcę się z Wami podzielić wiedzą

Napisał(a): ~Tomek -

A ja również się z wami podziele informacja. Za wszystkie choroby odpowiedzialne są konfikty biologiczno-psychiczne. Np rak płuc to konflikt - ( strach o własne życie) Każdy konflikt ,nagły szok wywołuje guzy. Ale są to normalne biologiczne systemy naprawy. A nie tak jak się nam wmawia że rak to choroba. Jeśteśmy oszukiwani od wielu lat. Poczytajcie - NOWA GERMANSKA MEDYCYNA. i wracajcie do zdrowia.

Napisał(a): ~Majeranek -

to prawda, wszystkim steruje psychika. Jak cię wszystko cieszy to i zdrowy bedziesz nawet jesli zjesz truciznę. A jak się ciagle zamartwiasz, lękasz, .zyjesz w poczuciu strachu to choroby same się pchają. Do tego brak świeżego powietrza i słońca, ciagle pogoń za kasą to co tu się dziwić...

Napisał(a): ~kolor -

Proponuję zgłebic świat przyrody. Obejrzec kilkanaście filmów na temat funkcjonowania zwierząt i w ogóle natury. Potem wyciagnąć wnioski. W świecie naturalnym nawet kupa jest użyteczna i potrzebna. Kiedy pojawia się człowiek i jego chora inteligencja wszystko niszczy. Cykl natury się zaburzył przez durnowatą potrzebę cywilizacji.
Cywilizacja to smierć. Ludzie żyli bez lekarzy a teraz kolejki do nich jak za tanimi telefonami. Im więcej grzebią w ciele tym więcej chorób i nieszczęść. Im więcej dentysta grzebie w zębach tym więcej się ich traci. Bóg dał nam życie za darmo, wszystko rosnie dookoła za darmo.
Czego tu się dziwić? Nie zauważasz tego co jest dookoła ciebie? Włącz myślenie!!! Zacznij myśleć samodzielnie a nie jak ci społeczeństwo narzuca. To i istotę raka pojmiesz. Dowiesz się skąd się bierze i po co się pojawia.

Napisał(a): ~ludź -

A chemitrails? Większość ludzi to ignoruje bo są ignorantami, przyjęli narrację morderców że to smugi kondensacyjne z samolotów, a to celowe rozsiewanie zabójczej dla nas chemii. Nawet "dobra zmiana" nie skończyła z tym procederem. Ludzie, powinniśmy pospołem domagać się od rządzących by zaprzestali tych śmiercionośnych oprysków.

Napisał(a): Jaras -

Kiedyś nic nie było, lekarzy też, więc nie leczono, a ten co umarł to umarł, a brak internetu powodował brak przekazu o jego śmierci. ludzie żyli średnio 40 lat a to łatwiejsze niż żyć 55 lat. To pierdoły o lepszym życiu kiedyś. Smog, chemia itd to jest, ale żyjemy, a jak ktoś chce natury, to do do lasu i już, niech tam żyje swoje 45 lat bez lekarza

Napisał(a): Jingobels -

Prawda jest taka, że raka nie unikniemy! Nawet jeśli będziemy się zdrowo odżywiać, nie będziemy pić i palić, nie będziemy używać tych porysowanych teflonowych patelni itp. to i tak zabije nas smog.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przeczytawszy artykuł, chcę się z Wami podzielić wiedzą