22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń164
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +16
22 ppt ?

Przed 4 minutami mod usunął mi odpowiedz (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przed 4 minutami mod usunął mi odpowiedz

Napisał(a): iiiiiii -

pintapalec Mnie to się wydaje że admin czy też moderator ,gdyby byli uczciwi i rzetelni to powinni chociaż napisać z jakiego tematu została usunięta dana wypowiedz..Bo nawet nie wiadomo o jaką wypowiedz chodzi i z jakiego to powodu..
Zawsze tak było, teraz już linki nie przenoszą...

Napisał(a): pintapalec -

iiiiiii
pintapalec Mnie to się wydaje że admin czy też moderator ,gdyby byli uczciwi i rzetelni to powinni chociaż napisać z jakiego tematu została usunięta dana wypowiedz..Bo nawet nie wiadomo o jaką wypowiedz chodzi i z jakiego to powodu..
A może teraz weszła metoda pisu ,TKM ,mamy władzę i nie musimy wyjaśniać ani się usprawiedliwiać.Przyzwoitość nakazuje jeśli coś komuś kasuję to muszę wyjaśnić z jakiego tematu i dlaczego..Bo inaczej to jest to terror i dyktatura i widzimisię moderatora..

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

iiiiiii
MoskiZPOPiS Mogę pomóc :) Też pisałem w temacie puszka sugerującym że latasz nisko jak motyl,mój komentarz stamtąd też zniknął
Czemu nie banują tego szaleńca Puszka?:)
Z tego co tu widziałem odkąd tu jestem,wiele kont mu zbanowali,a on tu wraca jak amerykański bumerang.

iiiiiii

Raz miałem przypadek z usuniętym komentarzem,link nie przeniósł,ale po najechaniu kursorem na "usunięcie odpowiedzi przez moderatora" na dole strony wyświetlała się nazwa tematu z którego to usunięto.
W tym przypadku Ciebie nigdzie by nie przeniosło,bo tamten temat też wsiąknął.

Napisał(a): bodzik1 -

MoskiZPOPiS
iiiiiii
MoskiZPOPiS Mogę pomóc :) Też pisałem w temacie puszka sugerującym że latasz nisko jak motyl,mój komentarz stamtąd też zniknął
Z tego co tu widziałem odkąd tu jestem,wiele kont mu zbanowali,a on tu wraca jak amerykański bumerang.
Dokładnie tak!!!
O matko.... On tu już chyba z dziesięć kont miał......xD

bodzik1
MoskiZPOPiS
iiiiiii
Dokładnie tak!!!
O matko.... On tu już chyba z dziesięć kont miał......xD
Z tego co wiem to on ma kilka lat kariery forumowej,do banów przyzwyczajony,kont pewnie więcej miał,te dziesięć kont to chyba przez ostatni rok miał :)

Napisał(a): bodzik1 -

madox66 W niedzielę Admini szaleją? To może by sie zajeli bluzgami szaraków w kilku tematach zgłosiłem czekam na reakcję:)
No.... powiem Ci że sama byłam w szoku , jak ktoś zareagował na zgłoszenie....:D:D xD

Napisał(a): darko63 -

potwierdzam, mnie wczoraj usunęli 1 wpis, dzisiaj znów widzę usunięcie kolejnego, i nie wiem który to wpis i z jakiego powodu skasowany bo odnośniki nie działają i mówią że wystąpił błąd 404 bo taka strona nie istnieje -ja tak naprawdę nie wiem co się dzieje z moim kontem i profilem na tym tajemniczym forum

Napisał(a): Lilith1 -

darko63 potwierdzam, mnie wczoraj usunęli 1 wpis, dzisiaj znów widzę usunięcie kolejnego, i nie wiem który to wpis i z jakiego powodu skasowany bo odnośniki nie działają i mówią że wystąpił błąd 404 bo taka strona nie istnieje -ja tak naprawdę nie wiem co się dzieje z moim kontem i profilem na tym tajemniczym forum
Błąd 404? Znaczy, strona usunięta i to w perfidny sposób.
Jak masz usunięty wpis, a nie wiesz za co i który, pisz do Adm., może w końcu wpadną na to, że zgodnie z podstawowymi zasadami kultury i normami społecznymi wyższego rzędu, wypada poinformować. Przynajmniej za co usunięte.
Technicznie to pikuś dla programistów Interii, wszak są najlepsi na świecie... drugim czy trzecim?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przed 4 minutami mod usunął mi odpowiedz