Przegrali z Barceloną B 0-12 i przerwali sezon (69)

Przegrali z Barceloną B 0-12 i przerwali sezon

Temat dotyczy artykułu: Przegrali z Barceloną B 0-12 i przerwali sezon

Barcelona B rozgromiła ekipę Eldense 12-0 w trzeciej lidze, co miało fatalne w skutkach konsekwencje dla pokonanej ekipy. Zespół dzień po porażce ogłosił, że zawiesza wszystkie sportowe działania pierwszej drużyny. Jeden z zawodników oskarżył także kolegów z zespołu o sprzedanie meczu.

Komentarze (69)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Szarim Musty -

"- W najgorszych snach nie mógłbym sobie wyobrazić czegoś takiego. Nie sądzę, żeby nasi przeciwnicy byli w to zamieszani - powiedział natomiast prezes Eldense David Aguilar."
Ależ oczywiście to nikt z Barcelony B był zamieszany w kupienie meczu, to pewnie ktoś z madrytu kupił im ten mecz... Z całym szacunkiem ale jeżeli ktoś coś sprzedał, to też musi być ten kto kupił. Oczywistym jest, że nie zrobił tego piłkarz grający w 10 lidze ale już działacze tejże drużyny mogli. Oprócz tego nie zdziwiłbym się gdyby tu też chodziło o próbę promowania się do pierwszej drużyny Barcelony. Bo jednak Barcelona B to bardzo dalekie zaplecze.
Załączniki:
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Jorg -

Kto ma kasę ten musi wygrać,reszta to tylko kwestia odpowiedniej cyfry.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): fanatyk kozminWL -

Witam to znów ja . Kolejny błąd w artykule , mianowicie o inwestora włoskiego to nie on odszedł a rozwiązano z nim umowę .Sa podejrzenia ze brali w tym czyny udział .Wiec kolejna gafa ....s p o r t o we f a k t y tam czytajcie prawdziwe info tutaj to parodia za parodia takie to smieszny serwisik
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): molek -

Ile wydaje Farselona na zakupy sędziów przed sezonem???????????????????
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): znafca -

słyszałem,że Real też chce kupić mecz z KS Szmacianka-Warszawa i Ronaldo juz zbiera kasę...
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lolek -

Farsa kupuje wszystkie mecze-myślałem że tylko w Lidze Mistrzów
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gosc -

Nie dostał kasy za rzekomo sprzedany mecz więc pójdzie ich zakapować konfident piepszony
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz