303
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +24
303 ppt ?

Przeklęta miseczka d (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przeklęta miseczka d

Napisał(a): ~kalinka -

Cześć dziewuszki, czy są wśród was posiadaczki obfitego biustu? Mój biust to miseczka d. Jestem dość drobna i nie wysoka więc oczywiście czyni mnie to piersiastą osóbką :)) Cieszę się, że dzięki temu jestem atrakcyjniejsza bo wiem, że wielu chłopaków zwraca uwagę na moje wdzięki i ja też nie wstydzę się ich prezentować bo nie ma przecież czego się wstydzić. Ale na pewno wiecie też że miseczka d wiąże się z pewnymi problemami. Ciężko znaleźć mi stanik. Czy któraś z was korzystała z usługi szycia biustonoszy na zamówienie? A może są jakieś firmy ze stanikami dla których miseczka d i większa to norma? Poza tym mój biust jest ciężki i czasem pod koniec dnia bolą mnie plecy. Moja mama miała zmniejszane operacyjnie piersi bo po urodzeniu mnie strasznie jej urosły i obciążały kręgosłup. Czy to jest dziedziczne i czy to mnie też czeka w przyszłości? Czemu kobiece wdzięki muszą się wiązać z takim cierpieniem? Czy macie podobne problemy?
INTERIA.PL

Re: Przeklęta miseczka d

Napisał(a): misia123 -

Ja to Ci zazdroszczę. Wolałabym mieć duże cycki , niż wielki tyłek. Przez niego mam ogromne kompleksy i w ogóle nie chce mi się spotykać z z facetami. Nie masz czasem wrażenia, że faceci patrzą na Ciebie tylko przez pryzmat miseczki nieco większej od przeciętnej? Ja się czasem czuję, jak zwierzyna na polowaniu..

Napisał(a): ~gosia -

Miseczka D to bardzo fajny rozmiar. Są kobiety, które cierpią jeszcze bardziej. Chociaż niezaprzeczalny jest fakt, że trzeba przy takim biuście bardzo umiejętnie dobrać biustonosz. Najpierw wybrałabym się do jakiegoś profesjonalnego sklepu, gdzie są doświadczone brafiterki, które pomogą dobrać odpowiedni rozmiar :).

Napisał(a): ~boog94 -

wydumany, wymyślony temat...
biust D nie jest wcale taki nietypow - każdy polski producent ma go w ofercie od rozmiarów 70 niektórzy od 65 czy 60 - wystarczy zajrzeć na naiwększy w pl portal handlowy na A lub sklep na I tudzież pierwszy lepszy sklep w okolicy, który ma w ofercie nie tylko chińskie biustonosze...
nietypowe to by było 65g czy H, które mam u siebie w skpelie - widziałem też w ofercie producentów polskich biustonosz M...
p.s. jestem facetem by nie było :)

Napisał(a): look7 -

Słabo się znam na miseczkach, ale chyba C jest najoptymalniejsze dla faceta, choć też tutaj są różne gusta. Jeśli chodzi o fizyczność kobiet mnie najbardziej na przykład kręcą nogi. Nie wiem czemu, ogólnie wszystko, ale zauważyłem, że dużą uwagę zwracam na nogi. Muszą być silne, dobrze zbudowane, zgrabne i nie jak patyki, przesadnie grubych też nie lubię. lepiej to moje zdanie. Kumpel z kolei z tego co mówi zwraca uwagę właśnie na cycki. Muszą być takie większe, żeby mu się w dłonie nie mieściły.

Napisał(a): gość -

Jestem normalnej budowy i mam większy biust niż rozmiar D. Czy chciałabym to zmienić? Nigdy. Jedyny powód do zmniejszenia, to byłby ból kręgosłupa, jednak ćwiczę regularnie i nigdy nie było to problemem.
Wybacz trywialne stwierdzenie, ale cycki to atrybut kobiety i głupotą jest z niego rezygnować.

Napisał(a): ~bjan -

Dla mnie jest to problem podwójny, bo jestem facetem. Przed 10 laty pozbyłem się nieoperacyjnego raka, ale jako skutek uboczny po hormonoterapii pozostały mi dwa kilogramy z przodu, ozdoba tak przydatna dla mnie jak dziewczynie wąsy. Stanik stał się konieczny, odpada plaża, trzeba się ukrywać przed podejrzliwymi spojrzeniami itd. Ale niedawno w marketach pojawiły się staniki (firmy nie podam, bo to reklama) wykonane jakby z siatki. "Skorupy" oczywiście odpadają. Jest za grosze rozmiar D-95, pasuje jak wykonany na zamówienie. Spróbuj.

Napisał(a): 70e -

Są firmy, które szyją takie. Ja zamawiam zawsze kilka kolorów i mam na jakiś czas. W sklepie nie kupuje nigdy, bo nie znoszę wywracania oczu sprzedawczyń, że wydziwiam. Zreszta, mieszkam w małym mieście i tu po prostu wcale takich nie zamawiaja. Zamawiam na allegro.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przeklęta miseczka d