0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń0
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Przekonajmy się ... ? 3 słowa??? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przekonajmy się ... ? 3 słowa???

Napisał(a): chlopaciara -

Chciałam coś napisać, ale jakoś tak nie czuję tego. Nie lubię pisać na siłę, ale może to pomoże? Bo im bardziej zamykamy się w sobie...

Byłam na cudownych wakacjach w grecji. Wróć. Byłam na jakimś beznadziejnym olinkluziw w grecji, z tak koszmarnymi laskami że nawet nie chciało mi się z nimi jeść śniadań. O boże co za udręka. Tak więc zapłaciłam za hotel z pełnym wyżywieniem aby codziennie jadać na mieście i objeżdżając wszystko dookoła w pojedynkę. Serio nie wierzyłam w to że a) można wyjechać do grecji po to aby cały dzień się opalać b) paszę jaką serwują hotele nazywać pysznym regionalnym jedzonkiem c) chodzić 5 godzin wokół murów podczas gdy ja z jedną koleżanką zwiedzałam całą stolicę bo bilet na wszystkie atrakcje kosztował 10 euro!!! tak 10 euro, nie 100 euro... no i to była jedyna wycieczka na jakiej razem byłyśmy pierwszego dnia - specjalnie zorganizowana dla nich żeby z autobusem zmieścić się w 14 euro!!! ... d) jechać do grecji żeby nie pamiętać połowy wyjazdu e) jechać do grecji umawiać się z niemcami.

znaczy towarzystwa byłam świadoma i przyjaciele się dziwili czemu jadę. no ale ja odpowiadałam że nie muszę z nimi spędzać czasu. spróbowałyśmy pierwszego dnia. wystarczy.

Ale ja bawiłam się świetnie, serio. ;)

A potem pojechałam do rodziców, pierwszy raz od bożego narodzenia. Trochę wyszłam na miasto :P w piątek i spotkałam dwóch kumpli byłego. Rezultat? Mój były czekający o 1 nad ranem na mnie pod kościołem i wydzierający buzie na całe miasto żebym podeszła i pogadała... nie wierze. wiecie co? przyjechał po mnie mąż koleżanki, ale się wystraszyłam. wróciłam do domu i brat powiedział że on ciągle o mnie wypytuje... eh. nie wierzyłam że jeszcze kiedyś będę o nim pisała. a teraz ten psychol mi się śnił.

w ubiegłym tygodniu dalej odnawiałam kontakty. jednak rok zamknięcia w wawie spędzony na nauce swoje zrobił. no to wracam do życia.

powiedziała Małgorzata szukając terminu na egzamin z BEC higher.

czy to jest naukoholizm?

z innych rzeczy:
-znowu przytyłam
-nie chodze na siłkę
-mam włosy już po tyłek!

no i życie osobiste bez zmian ;)
INTERIA.PL

Re: Przekonajmy się ... ? 3 słowa???

Napisał(a): ~lajfisbrutal -

~Viola Pasenek Bogaczka była na wakacjach w Grecji . A ja zapierniczałam dwa miesiące w sklepie wory targałam żeby pomóc rodzinie , żeby mama miała lżej . No i co ty na to paniusiu . !
Nie chciało się nosić teczki, trzeba nosić woreczki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przekonajmy się ... ? 3 słowa???