118
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +-1
118 ppt ?

Przeprowadzka (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przeprowadzka

Napisał(a): -

Polecam zerknąć na poradnik Japy związany z przeprowadzką. tam mamy wypisane czynności, które powinny zostać wykonane 2 miesiące przed nią, w tym samym miesiącu i pakowanie. Warto zapoznać się z takimi informacjami, a sami zobaczycie jak bardzo są użyteczne.

Napisał(a): ~manana -

sama jakiś czas temu miałam podobny problem, ale poszukałam poszperałam i w końcu postawiłam na firmę japa muszę przyznać, że sprawdzili się super, wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. Widać, że mają doświadczenie w tym, co robią.

Napisał(a): ~Paweł -

Po co firma, która skasuje jak za zboże, a przy okazji nie wiadomo czy dobrze to zrobi. Jak coś ma się popsuć to lepiej samemu, przynajmniej nie będzie się nikogo obwiniać. Kilka razy się przeprowadzaliśmy i za każdym razem, znajomi, wynajęty bus i wychodziło dużo taniej. Tanio busa można wypożyczyć na http://www.ip(...)nek.pl/ mają też teraz Fiata Ducato Furgon.

Napisał(a): ~pierro -

Nie no, nie wszystkie firmy zajmujące się przeprowadzkami kasują od razu nie wiadomo ile. A firmy. Japa na przykład jest całkiem spoko, jeżeli chodzi o finanse. No i przynajmniej wszystko zrobią - przywiozą kartony, spakują i przewiozą gdzie się chce.

Napisał(a): ~ochax -

Ja bym polecał coś innego http://clickt(...)ans.pl/
Ru sie znajdzie firme do przeprowadzki na cały kraj i na zagranice też
a ceny dają konkurencyjne bo przewoxnikom zalezy żeby ich wybrac a nie kogos innego
no i cene od razu znasz bo przewoźnicy ci podają , warto sobie to zobaczyć i spr tam ceny zanim sie zdecyduje na jakas firme

Napisał(a): Krzychu64 -

Całkiem niedawno korzystałem z usług firmy Pana Alana. Jestem bardzo zadowolony. Firma jest profesjonalna i bardzo miło do mnie podeszli. Myślałem, że to będzie droga przez mękę i będzie to trwało wieki, ale powierzyłem im wszystko bo sam nie miałem czasu i tak naprawdę problem z głowy. Nic mnie nie interesowało, a oni uwinęli się w mig. Podaję stronę na której jest ich oferta i nie są wcale drodzy.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • przeprowadzka forum dyskusyjne
  • przeprowadzka foryum
  • forum internetowe dot. przeprowadzek
Do góry strony: Przeprowadzka