148
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +0
148 ppt ?

przestanę jeść chleb to schudnę:D (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

przestanę jeść chleb to schudnę:D

Napisał(a): mankaaa -

Idę właśnie na studia i chciałabym fajnie wyglądać:) MAM JEDNAK KILKA KILOGRAMÓW NADWAGI próbowałam już wielu diet no ale nic nie pomaga Nie jestem w stanie tez głodzić sie. Koleżanki radzą mi, żebym przestała jeść chleb to schudnę prawda?
INTERIA.PL

Re: przestanę jeść chleb to schudnę:D

Napisał(a): camus -

Ja obecnie jestem na diecie kapuścianej,dzisiaj jest szusty dzień jak ją stosuję a dieta jest siedmiodniowa,powiem tylko że efekt jest fenomenalny,rano się ważyłem ,schudłem 6kg.czyli wychodzi że chudłem 1kg dziennie nie mogę w to uwierzyć,choć dieta jest bardzo rygorystyczna i przyznam że dla mnie mięsożercy drastyczna to gdy widać efekty człowiek jest bardzo zmobilizowany i gotowy do poświęceń i wyrzeczeń,już myślę o przedłużeniu jej o następny tydzień ,chciałbym schudnąć 10kg,myślę że dam radę,polecam tym którzy chcą szybko schudnąć.Pozdrawiam.

Napisał(a): gość -

nie rezygnuj całkowicie z pieczywa. ja jem tylko max 2 bułki lub kromki chleba dziennie (najlepiej razowe)i tylko do południa, ograniczyłam ziemniaki, słodycze , w ogóle produkty mączne a oprócz tego zaczęłam jeść tylko chude wędliny drobiowe. podstawą są otręby owsiane zaparzone na chudym mleku na śniadanie.do południa popijając wodę wcale się nie chce jeść a wierz mi że jestem strasznym obżarciuchem;-). kolacja leciutka np. chudy twarożek z pomidorkami i szczypiorem lub warzywa. naprawdę dużo daje jak się odstawi choć częściowo produkty mączne.chudnie się powoli ale zdrowo. ja wypróbowałam już kilka diet i niestety stwierdziłam że całkowicie trzeba zmienić nawyki żywieniowe. już nie objadam się jak mi coś smakuje. trudno się przyzwyczaić jednak warto.

Napisał(a): gość -

Chleb,ale jaki chleb?Jeżeli jeść to ciemny, z ziarnami,graham,razowy z otrębami.tylko taki.
Ziemniaki nie tuczą!!!!jeżeli nie są z masłem,śmietaną lub sosami.Mają mało kalorii i przyspieszają przemianę materii.Najlepiej jeść je z wody lub ugotowane na parze.
Ogranicz potrawy smażone w głębokim tłuszczu!!!!!!!!
Więcej ruchu,pięć małych posiłków,dużo warzyw surowych,owoców(a pora roku sprzyja)
,,O" słodyczy i napoi kolorowych(bomba kaloryczna)
Możesz zaopatrzyć się w aptece w błonnik,np z ananasem i chromem 'koszt ok 20 zł,dzięki temu suplementowi diety nie będziesz chodzić głodna i zmniejszy Ci się apetyt na słodycze.
Pozdrawiam i trzymam kciuki

Napisał(a): -

To, że przestaniesz jeść chleb nie sprawi, że schudniesz...;p Przede wszystkim- trzeba zacząć się ruszać:) Jestem przekonana że ruch, świeże powietrze i dobrze zbilansowane posiłki sprawią, że uda Ci się zejść do wymarzonej wagi:) Ja osobiście polecam Pilates- świetny sposób na to by nie tylko zgubić zbędne kilogramy ale i zrobic to w taki sposób, by nasze ciało było w dobrej kondycji:) W moim przypadku się sprawdziło;p http://supers(...)56.html
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta bez chleba ile sie chudnie
  • bez chleba chudne 1 kg dziennie
  • czy nie jedzc pieczywa schudne szybciej
  • jem za duzo pieczywa i dlatego nie moge schudnac
  • ile można schudnąć nie jedząc kolacji
  • czy pomoglo niejedzenie chleba i ziemniaków
  • czy jedzac pieczywo na kolacje schudne
  • czy można schudnąć nie jedząc chleba
  • czy nie jedząc pieczywa można schudnąć
  • nie jeść chleba