Przybywa Tajemniczych Klientów. Zarabiają nawet 1000 zł za zlecenie (23)

Przybywa Tajemniczych Klientów. Zarabiają nawet 1000 zł za zlecenie

Temat dotyczy artykułu: Przybywa Tajemniczych Klientów. Zarabiają nawet 1000 zł za zlecenie

Nawet tysiąc złotych może zarobić tzw. Mystery Shopper, czyli Tajemniczy Klient. To osoba, która na zlecenie danej firmy prowadzi badania jakości towarów oraz obsługi w punktach handlowych i usługowych. Nie każdy nadaje się do tej funkcji. - Potrzebne są do tego pewne predyspozycje - przekonuje Michał Sępioło, ekspert ds. zarządzania jakością usług i menedżer w International Service Check.

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Oszukany -

NIektórzy nie płacą i mają czysty zyska. Np consumerview. Na pytanie co dalej otrzymałem odpowiedź,ze zawsze znajdą się następni naiwni. Doskonały biznaes, radzę uważać.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): fred -

Robię to od lat i nigdy nie spotkałem się że zleceniem, za które netto można dostać 100zł. To zajęcie wyłącznie jako hobby bo przy stawce 20zł za badanie, któremu poświęcić trzeba godzinę na wizytę i drugą na ankietę i dojazd na własny koszt to trudno mówić o zarobku.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kaśka -

Jak zwykle nic nikomu nie pasi, napisali, że to hobby nikt nikomu pistoletu do głowy nie przykłada. I te durne określenia "polaczki" jakby tu pisali obcokrajowcy, a nie polaczki , heh
Naród wiecznie niezadowolonych !!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): radekk -

Coś jak ORMO tylko że w ładnym opakowaniu. Widzę nic się nie zmienia od lat tylko nowe hasła nazwy i sztandary. Jak to się śmiejemy z kolegą w pracy : "Uprzejmie raczę donieść...;)".
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Dokladny -

S.T.AL.K.E.R. Naucz sie czytac a pozniej cokolwiek Pisz :D przeciez wyraznie jest napisane ze oddaja za Zakupy czyli pokazesz Rachunek dostaniesz kase za Zakupy i jakis tam Dodatek do tego od 20 do 1000 zl :)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Stary Wk... -

To jest bardzo k... smutne, że powstała taka instytucja jak Tajniak vel Tajemnicza K... Mnie się zawsze wydawało że do motywowania pracowników służy pensja, a szczególnie jej część zwana premią. Niestety zamiast dać dobrze zarobić pracownikom., lepiej nająć TK.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ankieterka -

tylko zapomnieli napisać że płacą po 2-3 miesiącach od daty takiego badania... wiem z własnego doświadczenia bo robię to od kilku lat... 1000 zł to dostaniesz brutto i to wtedy kiedy zrealizujesz zakładając stawkę 50 zł ( najwyższa ) 20 takich audytów.... a koszty dojazdów SAM pokrywasz... paliwo, bilety... za to NIKT Ci nie zwróci....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): S.T.A.L.K.E.R. -

Dobra ludzie, czemu nie piszecie, że trzeba samemu do tego interesu dołożyć ze swojej kasy. Żaden to kokosowy interes.
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz