166
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +0
166 ppt ?

Przyjaźń damsko – męska – wierzysz? (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Przyjaźń damsko – męska – wierzysz?

Napisał(a): gość -

Miałam podobną sytuacje. Obecnie jestem szczęśliwą samotną mamą. A mój były "niby zakochany we mnie i córeczce" facet spędza urlop ze swoją przyjaciółką. Hehe więc wybaczcie, ale przyjaźni damsko - męskiej nie ma, bo zawsze "przyjaciółka" prędzej czy później wyląduje w łóżku Twojego faceta.
INTERIA.PL

Napisał(a): DUSIA28 -

0becny
DUSIA28 No to ja tez szybko muszę znaleźć kandydata na męża, lżej będzie czekać,
bo Wiesz, tęsknota zabija, skarbie :))))
Nie bądź niewierna! :o/ Robisz to przez złośliwość więc jesteś wobec mnie nie w porządku ;o))) Ja bym ci nigdy czegoś podobnego nie zrobił ;o)))
Właśnie dlatego poszukam męża, z mężem to przecież nie zdrada, nie??
Tylko mąż i oczywiście Ty Jedyny;)))

Nie mam nic przeciwko takiej relacji jesli chodzi o przyjaźń męsko damską . Kobieta i facet dobrze się rozumieją . Ale uważam że sprawy intymne nie być omawiane przez ich oboje. Ja np mam przyjaciół można im zwierzyć się i pogadać. jedno mogę powiedzieć przyjaciółka musi uszanować jeśli ma kogoś facet. nie zabierać czasu jeśli chce poświecić swojej połówce . Gorzej jak partnerka jest zazdrosna że facet spotyka się z przyjaciółką . to już świadczy że facet nie dojrzał do tego żeby z kimś być .

0becny
DUSIA28 Właśnie dlatego poszukam męża, z mężem to przecież nie zdrada, nie??
Tylko mąż i oczywiście Ty Jedyny;)))
No chyba se jaja robisz :o/ Zawiodłem się na tobie ;o))) Tu u góry ktoś mówi że jest podtekst seksualny i że do zdrady jednak dojdzie więc sobie myślę że nie powinienem się na to zgadzać ;o)))
Przecież Ty sam twierdzisz, że nie jesteś zazdrosny, no to jaka zdrada, Skarbie:)))

0becny
DUSIA28 Ktoś będzie zdradzony, ale czy akurat Ty, no nie wiem;)))
Tylko popatrz jaka przewrotna jesteś! ;o) Wiesz..? Planowałem że nasz związek na zdrowych partnerskich zasadach będzie funkcjonował ale widzę że jednak będę musiał cię krótko trzymać bo inaczej to ty mi zaraz rogi przyprawisz ;o)))
Czego oczy nie widzą sercu nie żal , nic nie będziesz wiedział Skarbie :))))

kwestią zasadniczą w sprawie jest jak bardzo dziewczynie zależy na chłopaku a jak bardzo chłopakowi na przyjaciółce. Bo jeżeli jej naprawdę zależy na nim to może próbować mądrze to rozgrywać ale warunek jest jeden jeśli temu chłopakowi bliższa jest przyjaciółka to po co pchać się? Chłopak może się dziwić swojej dziewczynie co ona ma do jego przyjaciółki bo nie dostrzega tego w przyjaciółce co widzi dziewczyna. Wszelkie uwagi zbywa bo uważa, że dziewczyna jest już jego (czasem może się zdziwić) bo przyjaciółka potrafi poczarować i w danej chwili jest atrakcyjna. Trochę jak osiołkowi w żłobie dano w jednym owies w drugim siano - jak jednocześnie zeżreć jedno i drugie i się nie udławić. A dziewczyny mają lepszy odbiór emocjonalny relacji i widzą przyjaciółkę

dziewczyna powinna przemyśleć co takiego wspólnego przyjaciólka ma z chłopakiem, że ich ciągnie do siebie. To coś często jest niewidoczne u chłopaka z powodu mniejszego lub większego zaślepienia ale w przyjaciółce można już zobaczyć z reguły jest to bardzo podobny charakter i może taka sytuacja pozwoli na ogarnięcie się dziewczynie i pójście swoją drogą bo charakter jest paskudny

0becny][cytat kogo=DUSIA28 Taką właśnie kochasz, Skarbie;)))
No właśnie jeszcze się zastanawiam ;o) bo nie jestem pewien czy taka miłość jeszcze mi sie opłaca ;o))) Ty chyba zaczynasz wykorzystywać moją łatwowierność i potrzebę bliskości ;o)))[/cytat

Jeżeli już zmieniłeś obiekt miłości, to powiedz, będę musiała coś jednak
nowego poszukać, no Wiesz, nie mogę zostać na lodzie, Skarbie:))

0becny
DUSIA28 Jeżeli już zmieniłeś obiekt miłości, to powiedz, będę musiała coś jednak
nowego poszukać, no Wiesz, nie mogę zostać na lodzie, Skarbie:))
O ty bezduszny wampirze! ;o)))
Oświadczam ci uroczyście że będę cię kochał zawsze ale odchodzę bo czuje się dotkliwie zraniony ;o)))
Och, och mój Romeo, złamałeś mi serce, jam biedna czarnogłowa :)))))

0becny
DUSIA28 Och, och mój Romeo, złamałeś mi serce, jam biedna czarnogłowa :)))))
Jansa dupa! Ty na serio to mówisz?! Poważnie biedna jesteś?! ;o)
Czemu od razu nie mówiłaś???!!! ;o)))

Do wzięcia jestem laski!!! ;o)))
To Ty na mój majątek leciałeś, na moje pałace i konta bankowe,
podwójnie zdradzona się czuję, materialista, uważajcie dziewczyny,
tylko...co ja zrobię , że i tak Cię kocham, trudno, pójdę do klasztoru:(

0becny
DUSIA28 To Ty na mój majątek leciałeś, na moje pałace i konta bankowe,
podwójnie zdradzona się czuję, materialista, uważajcie dziewczyny,
tylko...co ja zrobię , że i tak Cię kocham, trudno, pójdę do klasztoru:(
Nie na majątek ale muszę przecież o przyszłości naszych dzieci myśleć ;o))) My chłopaki jesteśmy praktyczni a nie pazerni ;o)))
To Ty chcesz, żebym utrzymywała Ciebie, Twoją żonę i kupę dzieci??
To Wiesz co, ja lubię też kasę, lepiej pomnażać kasę w moim wypadku.
Jak to mówią kochajcie i rozmnażajcie się, a ja Wam w prezencie grzechotki
kupię , nie utulona w żalu buuuu:(
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy przyjaźni damsko-męskia jest ciekawa
Do góry strony: Przyjaźń damsko – męska – wierzysz?