615
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +92
615 ppt ?

Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku? (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): gość -

Po niektórych reakcjach poniżej ładnie widać, po co to było: chodzi o podtrzymanie emocji wśród własnego elektoratu, bo na razie PO leży na całej linii i nie ma już lepszych pomysłów. No to czaruje rzeczywistość...

Napisał(a): ~JC3 -

~pela Jak to niemożliwe?! A ja uważam, że wcześniejsze wybory są bardzo możliwe! Ta cała rekonstrukcja rządu to wynik tego jak PiS pomału spada z piedestału. Wiadomo, że zagarnęli telewizję publiczną, która gra na ich korzyść, więc sondaże mogą być przekłamane. A jeśli nawet nie dojdzie do przedwczesnych wyborów to PiS i tak może się bardzo zdziwić w swoim czasie. Już nie mogę się doczekać
Wytrzyj sobie nos i przestań wypisywać głupoty bo, moje dzieci ze śmiechu łapią kolkę.

Napisał(a): ululu -

Tak PO bylo sponsorowane ale jak sie okazuje nie z niemieckich a z amerykanskich pieniedzy i to budzetowych a takze sorosowych. Ciekawe tez bylo toze Tusk po KAZDYCH wygranych wyborach w pierwsza podroz i to nie xawsze oficjalna udawal sie wlasnie do USA

Napisał(a): ~iga -

[b][/b][b][/b][b][/b]
~gość Dobrze by było żeby doszło do wcześniejszych wyborów, PIS ma szanse na 50+ % w wyborach i bez żadnej koalicji rządził by niepodzielnie a i zmiana konstytucji byłaby w jego zasięgu.

PiS się bardzo stara żeby ludzie na nich głosowali, jak dobry wujek dał 500 zł na dziecko, obniżył wiek emerytalny, i tym kupił sobie dużą część społeczeństwa. Mimo że nie popieram PiSu mnie też kupił, będe na nich głosowała bo zbliżam się do 60-ki i bardzo chcę juz odpocząć. Jestem pewna, że wiele osób postąpi tak jak ja.[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?