615
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +92
615 ppt ?

Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku? (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): ~iks -

[b][/b]
~098oiu w sumie to jest mi obojętne kiedy będą nowe wybory. jedno wiem na pewno: i jedni i drudzy są siebie warci. problemem natomiast jest to że nie ma na kogo głosować. na pewno na żadną z wiodących partii, lewicy też dziękuję....
INTERIA.PL

Napisał(a): ~kadet -

Uważam, że wszelkie sondaże można wrzucić do kosza. PIS przegra następne wybory
( obojętnie kiedy się odbędą) Powody?
1. nikt tak nie ośmieszył Polski w oczach świata jak PIS.
2. ludzie PIS to niedouki, ślepcy polityczni,grubianie, bez kręgosłupa moralnego , zwykli karierowicze ( Leperowcy choć prostacy ale z honorem i ambicjami)
3. ludzie przejrzeli na oczy i żaden Rydzyk nie pomoże.
4. Nilubiana lewica pozamiata w nowym sejmie po tych pożal się Boże janych umysłach poselskich takich jak Suski, Pawłowski, Pawłowicz, Brudziński, Jaki , Sasin , i wielu innych.

Napisał(a): ~ryjek -

może i sie mylą o 10-15% ale na plus dla PiS-u,juz były w "faktach" sondaże np że ból ma 87% a jak sie skonczyło kazdy wie,NIEMIECKIE GAZETY NIE DODAJA PKT DLA PISU TYLKO JE ODEJMUJA,takze pis ma wygrana w kieszeni tylko czy bedzie mogl sam zmienic konstytucje oto jest pytanie

Napisał(a): jax55 -

idon Uważam że wybory są potrzebne.Nie wiem jednak czy elektorat opozycyjny bez względu na kolor zdaje sobie sprawę z ryzyka.Jeśli będzie mała frekwencja to PIS wygra.Ot-co.
W obecnej sytuacji i pazerności jaką przejawia PiS lepiej niech odbędą się w terminowym czasie, może coś się wyklaruje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?