654
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi190
  • Ocen na +97
654 ppt ?

Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku? (191)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): ~rafal -

~pela Jak to niemożliwe?! A ja uważam, że wcześniejsze wybory są bardzo możliwe! Ta cała rekonstrukcja rządu to wynik tego jak PiS pomału spada z piedestału. Wiadomo, że zagarnęli telewizję publiczną, która gra na ich korzyść, więc sondaże mogą być przekłamane. A jeśli nawet nie dojdzie do przedwczesnych wyborów to PiS i tak może się
bardzo zdziwić w swoim czasie. Już nie mogę się doczekać
Acha! Ale kiedy PO zagarnęło wszystkie telewizje w tym publiczną i wmawiali ludziom że 86% popiera Komorowskiego to było baaaaardzo dobrze! Banda i dziadostwo! Sikorski namawial do dożynania watachy a teraz obłudnik kierwiński wmawia ludziom że to Kaczyński zieje nienawiścią! Jesteście skończeni PO-wcy, UB-cy i cała reszta komuchów. Skończyło się!!! odebraliśmy Polskę bandytom!!!
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Merks -

Co ja na toto bajdurzenie niejakiego Sikora.Facet bez trzymanki marzy mu sie jeszcze aby moze dojsc do wladzy.Kompletny blazen ze taki mogl byc ministrem Spraw Zagr...Jego niektore wypowiedzi za nierzadu PO_PSL toz to zenada i blazenstwo.Marzy mu sie ze w przyszlych wyborach PO i....nie wiadomo kto bedzie znow u wladzy..Kupa smiechu ...Patplogia waszych 8 letnich nierzadow juz nigdy nie wroci.

Napisał(a): ~marian adonajski -

Proponował bym milordzie abyś zmienił kanał tv. Gdy ich kiedyś oglądałem sądziłem , że w Polsce jest źle i pozostaje tylko wyjechać za granicę do pracy. Gdy zmieniłem kanał tvn i polsat, na info tvp, mam inny pogląd na życie w Polsce. Po i Nowoczesna to targowica, to nie są Polacy. Zmień kanał i posłuchaj prawdy o Polsce i Polakach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?